Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek is jól nézett ki...

Szerintetek is jól nézett ki Ady Endre? Mit gondoltok róla?

Figyelt kérdés
2013. júl. 18. 12:06
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát szerintem zseniális költő, de nem volt egy férfiszépség. Ha én akkor éltem volna, Kosztolányira buktam volna ;)
2013. júl. 18. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Szerintem nem a szépség számít csakis a belső tulajdonságok a fontosak.Ő pedig igen gazdag érzelmi világgal rendelkezett.
2013. júl. 18. 13:45
 3/7 anonim ***** válasza:
Ez így van, de te pont azt kérdezted, hogy jól nézett-e ki. Szerintem egyébként volt benne valami nagyon vonzó... Nem volt szép, mint férfi, de a szeme, az nagyon kifejező és mély volt.
2013. júl. 18. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem mint férfi egyáltalán nem tetszett volna, de a versei csodálatosak, nagyon szeretem.
2013. júl. 18. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Igen!! Imádom Ady Endrét, fantasztikus költő, tényleg nagyon nagyon szeretem. Szerintem külsőre is nagyon jól nézett ki, de lehet, hogy ebben közrejátszik az is, hogy felnézek rá. Bár szerintem akkor sem tartanám csúnyának, ha nem lett volna költő.
2013. júl. 18. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Olyan, mintha Eminem faterja lenne! :)
2013. júl. 18. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az elsőhöz :D
2013. júl. 25. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!