Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit vehetnék egy óvodás...

Mit vehetnék egy óvodás kislánynak ajándékba?

Figyelt kérdés
A barátom kis aranyos unokatestvéréről van szó, akinek szülinapja lesz. Nem gondoltam nagy ajándékra, mivel mégsem családtag, viszont üres kézzel sem szeretnék menni. Valami ötlet?

2013. júl. 18. 18:56
1 2
 1/15 anonim válasza:
Színező, színesceruza, labda, baba, egyszarvú, póni, hajgumi, hajcsat stb... :D
2013. júl. 18. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Azt azért hozzátenném, hogy sokkal értelmesebb a koránál :)
2013. júl. 18. 19:23
 3/15 anonim ***** válasza:
Könyv.
2013. júl. 18. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Kérd meg a barátod, hogy kérdezze meg az anyukáját. Én nem szívesen mennék nesze semmi fogd meg jól ajándékkal, márpedig nem biztos, hogy eltalálod az ízlését.
2013. júl. 18. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Utolsó: ne haragudj, de ez, hogy lehet, hogy nem találod el az ízlését... Ovis koromban bármilyen apró ajándéknak örültem, minden ezredik hajcsat vagy színes ceruza is az újdonság erejével hatott. Aranyos kiegészítőket lehet kapni, hajpánt, stb. Első amiket írt azok közül bármi jó. :)
2013. júl. 18. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Ismered te a mai ovisokat? Ne légy már ilyen nagy arcú, azt hiszed, ma is mindenki olyan okos, aranyos kislány, mint te voltál? Én is ilyen voltam, de látom, milyenek a mai ovisok!
2013. júl. 18. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Hú de nagy arcú vagyok mert szerintem egy ovis kislány örül a hajguminak :D Hahahhahahahaha :D
2013. júl. 18. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Köszi a tippeket. Még nem döntöttem, de mindenképpen valami ízléses dolgot fogok választani :)
2013. júl. 18. 20:02
 9/15 anonim ***** válasza:

Könyv, színező, ceruzák, foglalkoztató, társas (valami egyszerűbb), kirakó...


OFF: azért ma sem minden gyerek háziszörnyeteg... Tudod, van, akit nevelnek ;)

2013. júl. 18. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Igen, a kérdésben szereplő lányka az élő példa, és nem az elfogultság mondatja ezt velem.
2013. júl. 18. 20:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!