Kezdőoldal » Ünnepek » Ballagás » Óvodás ballagásra mit vegyek...

Óvodás ballagásra mit vegyek egy kislánynak?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 16. 19:03
 1/9 anonim ***** válasza:
72%
szoknyát, koronát:D
2012. ápr. 16. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
90%
Hatalmas plüssmacit, ceruzakészletet, nagybetűkkel írt meséskönyvet (év végére el tudja olvasni).
2012. ápr. 16. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
valami cuki tolltartót vagy valami olyasmit, aminek hasznát veszi majd a suliban
2012. ápr. 16. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
68%
Nálunk fiú ballag. Megbeszéltük, hogy a család - nagyik, tesóm- közösen veszünk neki egy olyan váltós biciklit, amilyet kinézett magának! Annak biztosan örülni fog+ hasznos is. Ja és hogy legyen mit kicsomagolni, kap pár kisautót :)
2012. ápr. 16. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
33%

Egy csokor szép virágot és egy helyes kis plüssjószágot.


Nem kell túllihegni, egy átlagos ovis úgysem fogja fel a az ovis ballagás tényét, a valamitől való végelges búcsúzást, és az új dolgokat, az iskolát. Úgy értem, ésszel megérti, de ténylegesen, mélyésgében nem fogja fel, csak ha nagyon okos. Éppen ezért megijeszteni sem érdemes - én ezért vennék valami kis ajándékot.

2012. ápr. 16. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez attól függ, kid neked a kislány? Gondolom, nem az anyukája vagy, mert akkor 1800 dolog is az eszedbe jutna...
2012. ápr. 16. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
75%

Semmit?

Vagy ez valami új divat? 14 éve ballagtam el az óvodából és nem kaptam semmit.

2012. ápr. 16. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én meg csak gimiből ballagtam, de jó. A ballagás átértékelődött. Az a szegény kisovis fel se fogja, hogy mit jelent, csak egy újabb hajcihő, ami helyett nem játszhat, ennyit ért belőle max.
2012. ápr. 16. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
7es. - 14 éve?? hm...a testvérem lassan 20 éve ballagot és akkor is szokás volt már /NEM DIVAT/ :) Neki volt egy hatalmas babaháza amit még a nagyitól örökölt és abba kapott speckó faragott bababútorkákat. Nem felejtem el soha mert még azóta is megvan neki, az utólsó darabig. :D Lehet venni bármit, de én biztos vennék még valami emlékezeteset is, pl. egy szobrocskát, ami mindig megmarad, amire vigyázni kell és 30 év múlva is ott lex a polcon és tudod hogy mire kaptad. Persze ennek nem kell túl nagy értékünek lennie. De amúgy mellé tényleg jó ötlet, ha mindenki összefog és 1 nagyobb dolgot vesztek neki, mint pl. emlíették a bringát. Szerintem ez egy jó ötlet. Ha meg nincs mód összefogásra, vegyél egy állatok, vagy ismeretterjesztő gyerek enciklopédiát. Én kiskoromba azt kaptam és nagyon érdekelt, nyáron meg is tanultam belőle olvasni mert nagyon érdekelt így hasznos is volt. :)
2013. dec. 21. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!