Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha titeket hívnak, és telefonk...

Ha titeket hívnak, és telefonközelben vagytok, mindig felveszitek?

Figyelt kérdés

Nekem néha egyszerűen nincs kedvem hozzá.

De néha felveszem.


Most például 2x hívtak,hosszan csengett,másodjára vettem fel mert elegem lett,de nem szólt bele senki,hanem ilyen csengésszerű valami volt.Hogy utána beleszólt volna,vagy nem,azt nem tudom.Letettem 1 perc alatt.


2013. júl. 22. 09:39
 1/8 anonim ***** válasza:

A vonathoz siettem a Nyugatiban. Két perc volt az indulásáig. Nem vettem fel a telefont. Visszahívtam az illetőt, amint leültem a kocsiban.


A leírt eset a vezetékes telefonomon gyakori.

2013. júl. 22. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nem mindig. Általában le van némítva a telefonom. De visszahívni igyekszem.


Vezetékest már egyáltalán nem használok.

2013. júl. 22. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha kiírja az illető számát vagy ismerős hív akkor felveszem. De ha rejtett számról hív valaki azt soha nem veszem fel mert az esetek 90%-ban ilyen telemarketingesek, vagy biztosításokkal zaklatnának vagy egyéb hülyeségekkel amik már rohadtul az idegeimre mennek. Azt egyszerűen nem veszem fel, csörögjön szépen és ennyi. Úgysem olyan fontos, ha meg igen akkor ne rejtettről hívjon.
2013. júl. 22. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Én felveszem a mobilomat,ha kiírja név szerint hogy pl. "Ici" ,vagy "Jóska bácsi" vagy ilyenek.Persze ezek csak példák,ezeket a neveket kitaláltam.

Ha azt írja ki hogy "magántelefonszám" azt nem veszem fel.


Nálunk amúgy 2 vezetékes is van még,ma is azokon hívott az illető.


Amúgy én arra lennék kíváncsi hogy ilyen hívásokat mi a fenének csinálnak.Pláne hogy nem is lehet akárhonnan megtudni a számot.

2013. júl. 22. 09:52
 5/8 anonim ***** válasza:
Én imádom,ha magántelefonszám hív. Mindig kíváncsisággal tölt el,hogy vajon ki is lehet az. :)))) Én minden esetben felveszem a telefont. Ha némítva van,akkor visszahívom az illetőt!
2013. júl. 22. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha ismerős akkor igen...általában. Van, hogy megnézem ki az és akkor ááááá inkább mégse. Tudom nem szép dolog. A vezetékest nálunk itthon szinte senki nem vesz föl. Mobilon hívnak, csak az ilyen marketinges hülyeségek szoktak a vezetékesen. Tudom, hogy fel kéne venni mobilom, de van, hogy nem szeretném. Nincs kedvem beszélni. Szóval aki akar valamit az sms-t küld mert azt legalább elolvasom. :)
2013. júl. 22. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én sokszor nem veszem föl. Valamikor nincs kedvem beszélni az illetővel. Mindig azt gondolom, hogyha fontos akkor visszahív még... Ha nem nem. Engem nem nagyon érdekel. Egyedül apukámnak veszem föl mindig vagy pedig visszahívom..
2013. júl. 22. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Én is vagyok így vele hogy nincs kedvem beszélgetni,vagy ahhoz nincs kedvem hogy abbahagyjam amit elkezdtem csinálni.
2013. júl. 22. 11:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!