Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Ha van egy bűncselekmény és a...

Ha van egy bűncselekmény és a nyomozó rendőr kideríti, hogy kit lehet gyanusítani akkor felhívja telefonon a gyanusitottat és teszem fel nem veszi fel az illető mert nem volt telefonközelben akkor próbálja még később hívni az íletőt vagy nem?

Figyelt kérdés

2013. jún. 2. 19:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha eléri mit mond neki? Hogy szökjön meg, mert kiderült, hogy ő volt a tettes? Vagy menjen be önként a rendőrségre, mert nincs kedvük a rendőröknek kimenni hozzá? Szerintem ezzel az indokkal nem hívja fel.
2013. jún. 2. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Én egyszer csináltam egy kisebb lopást és akkor felhívott a nyomozónő,hogy "jó napot kívánok ez megy ez vagyopk a rendőrségről ugyanis be kéne jönni kihallgatásra a rendőrségre,mert ugye kiderült,hogy én vittem el a boltból a cuccot és gyanusítottként ki akar hallgatni,ugyanakkor egy srác autóval másnap ki is hozta az idézést is.

Nade ez már 6 éve volt. És én ebböl gondolom a telefonon hívást.


Most azért kérdem,mert a barátom egy kocsmai verekedésbe keveredett és tart tőle,hogy őt is belekeverik és akkor ő is bűnös és őt is előveszik.

Pénteken volt egy nem fogadott hívása és nem volt bent ,mikor megnézte,gondolta ki lehetett az? Gondolkodott,hogy nem e valaki belekeverte a verekedésbe és a rendőrség kereste volna,péntek délben. Dehát a rendőr az csak megpróbálja addig míg fel nem veszi az íllető vagy netán hétfőn akarja megint megpróbálni felhívni? Ezt azért gondolom,mert olcsóbb a rendőrségnek is ,hogy elenged egy telefont vagy kocsival kimennek hozzá. Utóbbi drágábban jön ki a benzin miatt.

2013. jún. 2. 21:12
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Nyugi, ha ők voltak nem fogják hagyni a dolgot. Biztos, hogy telefonálni fognak újból, postán is küldhetnek idézést, vagy a legvégső esetben kimennek érte az egyenruhások és előállítják. No ezt az utolsó dolgot én a barátod helyében nem várnám meg!

Egyébként kisebb ügyeknél persze, hogy telefonálnak hiszen több mint valószínű, hogy barátodat nem várja egy G5-ös Ferihegyen, sem egy zsíros bankszámla valahol a Karib-szigeteken...Nem valószínű, hogy menekülne.

2013. jún. 3. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!