Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Unatkozok, mit csináljak?

Unatkozok, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Sportolni szeretnékde ez csak 2-3órát vesz l az időmből.mit csináljak ma? senkivel nem tudok talizni ilyen takarítás meg az egész házcsillog..
2013. júl. 22. 10:56
 1/8 dani0518 válasza:
Szedjél hanygyát
2013. júl. 22. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Gondolj bele te szívesen elütnéd ezzel az idődet? Ugye,hogy nem!
2013. júl. 22. 11:03
 3/8 piriiiiii ***** válasza:

Nem tudom, hogy hány éves vagy, és milyen nemű, de csinálj ebédet vagy vacsorát, süss valami finom sütit! :)

Az nagyon szórakoztató, időigényes, és még valami finom is lehet belőle. (:

Mindemellett nem tudom, hogyan unatkozhatsz... ha annyi időd van, menj el sétálni, és akkor még emberekkel is találkozhatsz... VAGY olvass! Egyébként meg itt az internet, böngéssz.

2013. júl. 22. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Most voltam nyaralni és nem találom a helyem:S Nagyon nehezen tudom magam lekötni legiinkább csak társaságban érzem jól magam..majd 2nap múlva megyek elvileg dolgozni

17/L sütő nincs

2013. júl. 22. 11:13
 5/8 anonim ***** válasza:
Keress egy jó könyvet! Vagy a szüleidnél, vagy nagy leárazások vannak most egyes könyvesboltokban.
2013. júl. 22. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
na szerencsére lettprogramom, egy egésznapos bicikli túra:)
2013. júl. 22. 21:09
 7/8 anonim válasza:
kolbászt vagy gyereket vagy kolbászos joghurtot
2013. júl. 23. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
játsz valamit a gépen vagy verd ki
2013. júl. 30. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!