Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit csináljak ha unatkozok?

Mit csináljak ha unatkozok?

Figyelt kérdés

2013. júl. 16. 14:09
 1/7 anonim ***** válasza:
állj fejre...
2013. júl. 16. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Olvass valamilyen könyvet, vagy bármi értelmeset a gépeden, esetleg nézz valamilyen ismeretterjesztő műsort (pl. Hogyan készül), menj el sétálni/bringázni, ha van kert rendezheted azt is (pl. egy kis kapálás, majd késő délután öntözés), rakj rendet, mosogass el, porszívózz fel, bármi...
2013. júl. 16. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
én is unatkozok elég sokat :D gyk-t nézegetek, zene, beszélgetek meg ilyesmik :) 18f
2013. júl. 16. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Kezdj el egy új nyelvet tanulni, ami nem olyan nehéz (pl. olasz, spanyol). Még hasznos is :)
2013. júl. 16. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 miau99 ***** válasza:
Nyár van! Rengeteg mindent lehet csinálni: sportolni, táborokba menni, sétálni, barátokkal találkozni, átrendezni, kidíszíteni a szobánkat, kutyát sétáltatni, zenét hallgatni, strandolni, napozni, ha van medencétek fürdeni, olvasni, tévét nézni, gépezni, nyelvet tanulni, bizsukat gyártani (a neved alapján lány vagy), közeli rokonokhoz elmenni, meglátogatni őket, ha van hobbid, akkor arra is sok időt szentelhetnél, ha nincs kereshetnél egyet.:)
2013. júl. 16. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Sose szoktam unatkozni. Kipróbáltam sokmindent, és találtam párat, ami nem hagy leállni. Még ez a válaszolgatós móka is ilyen, igaz, ez inkább csak pótlék, mint valami rongy drog. :)


Szóval a jó önismeret "eltörli" az unalmat az életből, mert pontosan tudod, mire törekedj, tehát mit tegyél.

2013. júl. 16. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszát csuppa jó ötlet!
2013. júl. 22. 09:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!