Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha a sztároknak egymásra van...

Ha a sztároknak egymásra van idejük, akkor a rajongóikra miért nincs?

Figyelt kérdés
a sztárok, celebek, vagy ki hogy hívja őket. lehet, hogy nincs sok szabadidejük, mert pl. Barbee esetében dalszövegírás, klipforgatás stb...de ha egymásnak van idejük írkálni (úgy értem hogy "sztár" a "sztár" között) akkor a rajongóikra miért "nincs idejük"? számomra ez bunkó dolog...

2013. júl. 24. 00:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Barbee alapból bunkó. :D Na mindegy.

Gondolj bele amúgy, hogy ott egy két celeb beszélget egymással. Rajongók meg tízesével írnak neki percenként, meg mindenféle hülye kérdést. Persze belőlük él, ők fizetnek a koncertekért, lemezért stb., szóval nem szép dolog hanyagolni a rajongókat sem. Ebben egyébként sosem lesz meg a tökéletes egyensúly, mert mindig mindenkinek nem fog tudni reagálni egyik sztár se. Be kell érni annyival, ami jut. :)

2013. júl. 24. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Értem, most nem csak Barbeeról van szó, hanem a többi sztárról is...De kíváncsi lennék, ha egy sztárt elhagyná az összes rajongója, akkor vajon mihez kezdene...(?)
2013. júl. 24. 01:10
 3/11 anonim ***** válasza:
Egy igazi rajongó megérti, és nem sértődik meg ezen. Persze, egy rendes sztár igyekszik minél jobban odafigyelni a rajongóira, de ők is csak emberek.
2013. júl. 24. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Én nem sértődtem meg ezen, nem nagyon szoktam írogatni nekik, mert annyira nem érdekelnek, csak kifejtettem hogy mit gondolok. Ennyi.
2013. júl. 24. 01:48
 5/11 A kérdező kommentje:
3. válaszoló: Több mint te ;) Csak tudjátok én abban az időben nőttem fel, ahol még nem igazán voltak bunkó emberek...
2013. júl. 24. 01:52
 6/11 anonim ***** válasza:
Általánosságban értettem, hogy sokan megsértődnek.
2013. júl. 24. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
A 3. vagyok. Honnan tudod hány éves vagyok? Elárulom, 45 :)
2013. júl. 24. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Salx Narval ***** válasza:
És melyik lett volna az-az idő, csak úgy kíváncsiságból?:D A nagyobb sztároknak külön ügynökségük van a levelek megválaszolására, válogatására, a többség kap pár sor köszönetet esetleg valami kis ajándékot. A kiválogatottak ugyanezt kapják csak hosszabb szöveggel, nagyobb ajándékkal. Egyedi esetekben konkrétan válaszolnak a kérdésre, kérésre és a sztár maga írja alá, ezek is elérhetik a százas nagyságrendet havonta. Ez nálunk is csinálják egyes sztárok, természetesen kisebb apparátussal.:D
2013. júl. 24. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nekem ugyan csak nehany ezer rajongom van de azert nincs rajuk idom, mert a sztarkodas a kozhiedelemmel ellentetben k sok melo. Hattermunka, kapcsolatepites, talalkozok, helyezkedes. Napi 8-10 ora utan pedig szeretnem a sajat eletemet elni.


Nem olyanok vagyunk, amilyennek Ti elkepzeltek minket ea nagyon kimerito meg idegorlo dolog minden nap jatszani a szerepet.


A masik dolog, amit viszont en nem ertek, hogy Ti rajongok miert hiszitek, hogy jogotok van az idonk felett donteni? Az ember, ha valahogyan felhivja magara sok ezer ember figyelmet akkor jo esetben letett valamit az asztalra. Zene, blog, konyv, style.. Ezek tobbnyire nem fizetos szolgaltatasok, es mi sem a rajongasotokkal fizetjuk ki a szamlainkat. Szerintem hogyha adtunk valamit a Te eletedhez, akkor nem kellene meg a szemelyes szabadidonket is szamon kerni rajtunk.


Te kapsz valit tolunk ami kiatt szeretsz minket, es mi mas csatornakon keresztul ebbol profitalunk. Ez igy mukodik, igy fair.


Nekem speciel nagyon rosszul esik, amikor a "rajongok" a szemelyes teremet es szabadsagomat tokeletesen semmibe veve nekiallnak hoborogni h nem valaszolok, illetve szamon kerik rajtam h mire mennyi idot szakitok.

2013. júl. 24. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Én elhiszem, hogy nem könnyű sztárnak lenni, de ti választottátok ezt az életet
2013. júl. 24. 12:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!