Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » A sztároknak, énekeseknek,...

A sztároknak, énekeseknek, színészeknek tényleg igazi és tökéletes a foguk, vagy valami roppant modern műfoguk van?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 14. 13:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Egy részüknek tényleg szép igazi foga van, másoknak szépen kivitelezett műfogsora.
2013. ápr. 14. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Mondj kérlek olyanokat akiknek műfoguk van.

Elég rossz fogaim vannak és emiatt elég sok jó dolgot halasztok el, vagy húzom addig az időt ameddig már késő lesz. Megnézném, hogy milyen is. Lehet, hogy beruháznék... :)

2013. ápr. 14. 17:51
 3/5 anonim ***** válasza:

pl madonnának az éppen aktuális divat szerint változik, hogy van-e rés a fogai között vagy nincs.

Christina Aguilerának pedig héj van a felső metszőfogain

2013. ápr. 14. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

ha sok pénzük van, akkor könnyedén tudnak maguknak tökéletes fogakat varázsolni.

nézd meg pl. az f1-es pilótákat. én olyan pilótát nem láttam még, akinek csúnyák a fogaik....

2013. ápr. 18. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Létezik valami olyan egészségügyi biztosítási rendszer, ami azon az alapon fizeti a fogorvosi ellátást, hogy valakinek bizonyítottan a munkájához szükséges, hogy ápolt fogai legyenek.

Ezen az alapon TB fizethet a szakszerű magán fogorvosi ellátásért is, úgy tudom, hogy például színházi színészeknek, nyilvános közszereplőknek, politikusoknak.


Nekem ezt egyszer a fogorvosnőm mondta, mert egy (az én zsebemnek) igen drága koronát kellett az első fogaimra tennie. Úgy gondolta, hogy én pedig tanár lévén igényt tarthatok erre. Nekem nem sikerült utánajárnom, és kijárni hogy a TB fizesse a fogorvosomat, de elég hihetőnek tűnt magától a fogorvostól, hogy van, akinek megadják.

2013. szept. 28. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!