Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért nézik le a férfiak a...

Miért nézik le a férfiak a félénk, szende nőket?

Figyelt kérdés
Miért részesítik előnyben a nagyszájú, önimádó, uralkodó típusúakat, még ha tagadják is? Állandóan azt hajtják, hogy milyen jó és odaadó feleség lesz egy csendes, szelídebb nőből, aztán mégis egy hárpiát vagy egy beképzelt fruskát választanak párul.
2013. júl. 27. 18:26
 1/7 anonim ***** válasza:

Szeretjuk a kihivast! :)

Amugy egyaltalan nem nezzuk le, sot egy szende felenk csaj is be tudja inditani a fantaziat!

2013. júl. 27. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem nézzük le, de egy szende, félénk nő hamarabb félredug. Ahogy mondani szokás, qrvából lesz a legjobb feleség.
2013. júl. 27. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mert gyengének látszunk, akibe bele lehet rúgni.
2013. júl. 27. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én nem nézem le őket.És nem kéne egy önimádó,uralkodó nő.Persze,biztos tagadom:)
2013. júl. 27. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én 39/F vagyok, és nekem a csendesebb, szerényebb nők jönnek be.

És pont, hogy a nagyszájú haramiáktól vagyok rosszul, inkább maradnék egyedül életem végéig, minthogy egy ilyennel éljek együtt.

Érdekes amúgy, mert a társkeresőkön is inkább az utóbbi típusú nőkből van többség, szóval nem biztos, hogy a nagyszájúak a kelendőek. :)

2013. júl. 27. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ez egyszerűen nem igaz :) Rám biztosan nem! :P
2013. júl. 27. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Marketing :)

Te amikor vásárolsz, melyik termékért nyúlsz előbb, amelyik szép színes és folyton megy a reklámja, vagy amelyik sima fehér és leghátul kucorog a legalsó polcon?

2013. júl. 28. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!