Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Pincérnőként dolgozom, megszok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pincérnőként dolgozom, megszoktam hogy a férfiak kérik el a tel. Számom, most van egy srác tetszik nekem, úgy látom kicsit félénk hogy beszéljek vele? Mit csináljak?

Figyelt kérdés
2009. júl. 21. 00:21
 1/3 anonim ***** válasza:
68%

Hát így tényleg nehéz...egy nőnek próbálkozni.

Menj oda hozzá szólítsd meg vmiért.És próbálj elbeszélgetni vele.Azután már nem lesz annyira félénk,ezt elhiheted!:)

Venni fogja a lapot hogy lehetőség van és akkor jobban "rádkapcsolódik".

2009. júl. 21. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha jól értem, ott van ez a srác, ahol pincérnőként dolgozol. Ott szokott kajálni? Bocs ha félreértem, csak nem egyértelű...

Ha gyakran van ott, akkor mindig odamehetsz hozzá valami kis apróságért, pl. "hozhatok még valamit?" vagy "ne hozzak ketchupot", esetleg "Jó étvágyat" és hozzá egy mosoly.:) Ha gyakran szólítod meg, úgyis veszi a lapot, hogy akarsz tőle valamit. Viszont ha gyorsabb tempóban, és biztosra akarsz menni, és elég bátor vagy, akkor oda mehetsz hozzá úgy is, hogy "Szia, leülhetek?", leülsz mellé, és elkezdtek beszélgetni, hogy "finom?/hogy ízlik (a kaja)?", vagy csak simán elkéred a számát.:D

2009. júl. 21. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Mindenképp beszélgetned kéne vele, megtudnod h van-e valakie, és ha nincs akkor milyen lányok érdeklik, ezalapján le kell h essen neki h tetszik neked, és te is megtudhatod h bejönnél-e neki.. Kezdetnek sztem nem rossz ;)


Sz.

2009. júl. 21. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!