Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti is szoktatok így cselekedni?

Ti is szoktatok így cselekedni?

Figyelt kérdés
Mostanában sokszor futok a Balatonon, de egyedül.(sajnos nem sok barátom van) Meg arra is gondoltam, hogy egyedül lemegyek a strandra. Arra vagyok kíváncsi hogy szerintetek nem gondolhatják az emberek azt, hogy védtelen valaki, mert egyedül érkezett ilyen helyre? Illetve nem nézik rossz szemmel hogy egy kamasz lány egyedül jár ilyen helyekre? Vagy az emberek nem is figyelnek ilyesmire?:) Ti is szoktatok egyedül mászkálni így?:) 16/L
2013. júl. 30. 21:14
 1/6 anonim ***** válasza:
szerintem nyugodtan lemehetsz strandra egyedul ha jol erezned magad. en sajnos boltba se merek/birok egydul menni,nekem kell a tarsasag. de ez nagyon jo hogy te egyedul is jarsz setalni,futni stb :) 15/L
2013. júl. 30. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Bármilyen meglepő sok embernek fel sem tűnik hogy egy fiatal gyerek egymagában elmegy tópartra fürdeni meg, olyan helyekre ahova kell a szülő, de mégis meglehet lenni nélkülük

Engem egyedül kocsmában néztek ki, amikor bementem kóláér 14 évesen

21/F

2013. júl. 30. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
inkább futni szoktam Szárszón :) imádom a sportot :)
2013. júl. 30. 21:21
 4/6 anonim ***** válasza:
Én sem megyek egyedül sehová, önállótlan vagyok. Lennék olyan mint te, én mindig felnézek azokra a lányokra akik "egyedül is megállják a helyüket" úgymond..
2013. júl. 30. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szoktam, de nem mindig élvezem.
2013. júl. 30. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
igen, leginkább az a rossz benne hogy nincs kivel beszélgetni, hisz az ember társasági lény:)
2013. júl. 30. 22:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!