Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek gáz ha egy lány...

Szerintetek gáz ha egy lány Herby videóit nézi?

Figyelt kérdés
2013. aug. 1. 11:50
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
17%
Hahaaaa az Anyád-videók a kedvenceim :D Néha úgy fekszem és úgy kelek, hogy azokat nézem :DDD
2013. aug. 5. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
21%
jaja :D azok állatok láttad már mindet?
2013. aug. 5. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
18%

"Ki pontozott le? Meg miért, ha szabad kérdeznem? Nem ismertem, oké, de hogy lepontozz ezért, az agyatlanság netovábbja"


A pontozás hűűűű de fontos.

2013. aug. 6. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
55%
Hát én nem csak egy két videóját láttam... De szerintem nemtől és kortól IS gáz HErBY -t nézni... Talán pár régebbi gameplay videója jó, mert vicces, de előbb utóbb unalmas lesz, hogy olyan szerencsétlen minden játékba, hogy már én érzem magam bénának... Amiket meg magáról tölt fel egyszerűen nevetséges sokszor össze vissza beszél meg magát hazuttolja meg stb. Nah meg látszik, hogy kik nézik igazán a kommentekből ilyenek akik állandóan azt kérdezik, hogy honnan töltötte le a játékokat szóval szégyen! Valami undorító telepi cigánytól nem is várnék többet, de...
2013. aug. 9. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim válasza:
67%

A gáz nem fejezi ki hogy milyen herbyt nézni. Szerintem az undorító jobban rámutat a lényegre.


Minek néznéd meg több videóját ha az összes ugyan az?

1. Részegen táncol/énekel6beszél.

2. Hazudozik a fóbiájáról.

3. okoskodik

4. pofázik a rajongóinak és valamit hadovál a keménymagról.

2013. aug. 16. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Hát én nem mondom meg ki mit nézzen de megvan a véleményem róla.
2013. aug. 20. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
Ez a példakép a mai 13 éveseknek. Szánalmas!
2013. aug. 21. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:
Szerintem hagy abba a nézését.Herby sem olyan mint régebben.Meg egyszerűen irritáló az a szokása,hogy aki neki egy kicsit nem szimpatikus neki az rögtön egy köcsö.g neki.Csak gondoltam,hogy szólok.
2013. aug. 30. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Azt nézzel amit akkarsz, bár ezzel csak agyilag butitod magad! Egyéni szocprobléma!Ha neked az kielégiti az igényeid ! :)
2013. szept. 4. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!