Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan kell használni és...

Hogyan kell használni és használ egyáltalán?

Figyelt kérdés
Már elég régóta kutatok a pattanásos bőr gyógymódja után. Sokmindent kipróbáltam a kozmetikus segített eddig a legjobban. Azonban nem mindig tudok elmenni hozzá. Olvastam nemrég, hogy az élesztő a legjobb a pattanásokkal szemben. Ha valaki már használta akkor írja le nekem, hogy hogyan kell használni és, hogy használ-e. Köszönöm!

#élesztő #pattansok
2013. aug. 1. 16:54
 1/7 anonim ***** válasza:
Friss élesztőt eszegetsz, ennyi.
2013. aug. 1. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ez genetika kérdése is.


Van aki esküszik adott krémre vagy kozmetikai eljárásra, míg másnak egyszerűen ki kell várnia a kamaszkorból való kilépést ahhoz, hogy helyrejöjjön az arca.


Van sok elterjedt házi praktika, amely közül megemlíthető a fogkrém, a cukros bőrradír, az élesztő, stb. Ezek a praktikák viszont nem feltétlenül jók az arcbőr számára.

Hasonlóképpen a gélek, a krémek és számos bőrradírok sem megfelelőek sokszor, főképp ha érzékeny arcbőrről van szó.


Tehát figyelmesen kell " végigtesztelni " mindent, amit az arcra rakunk, mert attól, hogy a szomszédnak bejött, még nem biztos, hogy mindenkinek alkalmas. Például a különböző arcgéleket gyakran ajánlják arctisztításra, holott sok gél olyan anyagokat tartalmaz, amelyek egyáltalán nem javasoltak az arcbőrnek.


Visszatérve az élesztőhöz: én a szódabikarbónáról olvastam sok pozitívumot az interneten. Erről tudnék írni, ha érdekel. Egyszerű lenne a használata.

2013. aug. 1. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Isotretinoin oszt' ennyi....
2013. aug. 1. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. És igen érdekelne a szódabikarbóna is. Bármi ami jó lehet.
2013. aug. 1. 21:30
 5/7 A kérdező kommentje:
Friss élesztőt eszegessek? Mármint a porfajtát? És nem lesz tőle valami bajom?
2013. aug. 4. 22:12
 6/7 anonim ***** válasza:
[link] - itt megtalálsz mindent.
2013. aug. 5. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A porfajta hogy lenne friss élesztő???
2013. aug. 5. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!