Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha megölhetnétek valakit...

Ha megölhetnétek valakit teljesen büntetlenül és olyan módon amilyet csak akartok akkor megtennétek?

Figyelt kérdés
2013. aug. 5. 01:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Most épp senki nem jut eszembe a környezetemből. Én kinéznék valaki olyat aki szintén gyilkolt, és mégsem kapta meg érte a megfelelő büntetést, a hogyan meg a tettétől függ.
2013. aug. 5. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nem. Senkit nem utálok annyira, hogy meg akarjam ölni a csipcsup személyes ellentéteink miatt. Ezzel szemben a halálbüntetést visszaállítanám, ha tehetném. Azt sem bosszúvágy miatt, hanem mert aki egyszer már gyilkolt, azt többé nem kellene rászabadítani a társadalomra.
2013. aug. 5. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Én per pillanat szívesen megölnék egy bizonyos személyt de nem teszem.
2013. aug. 5. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
meg , egy lövéssel vagy méreggel vagyis nem érdekelnek a trancsírozós pszichopata dolgok
2013. aug. 5. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Az összes állatkínzónak tarkólövés első körben! És a többi degenerált is jöhet csak szépen sorjában: pedofilok, nemi erőszaktevők, gyilkosok, mind első helyen a listán.
2013. aug. 5. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

utolsó: pontosan így van.

Rengeteg agybeteg, sérült ember él a földön, akiket likvidálni kellene, ezek korra, nemre, színre való tekintet nélkül ilyenek.

Elég ezt az oldalt megnézni, és látható, mennyi beteg ember él. Egyszer rátaláltam, azóta nem tudom kiverni a fejemből, sajnos: theync.com

2013. aug. 5. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
52%

Szerintem aki gonoszságból (nem önvédelemből vagy kényszerből) ölt embert aki nem szolgált rá a halálra, annak nincs joga élni ezen a földön, őket megölném, de nem örömmel. Ugyanez vonatkozik a pedofilokra, a nemi erőszakolókra, uzsorás bankárokra (akik több ártatlan haláláért felelősek mint egy tömeggyilkos), állat -vagy akár ember- kínzókra, ebbe beletartoznak azok is, akik a parancsot adták, pl. egy hadifogoly megkínzására. A legutóbbiakkal ugyanazt tenném mint amik ők tettek a védtelen áldozatukkal szemben.

Személyes ügy miatt nem ölnék meg senkit.

2013. aug. 5. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 30stm válasza:
állatkínzókat lelkiismeret furdalás nélkül:)
2013. aug. 5. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Én most itt elsősorban a trancsírozós pszichopata dolgokra gondoltam. Nem fontos dühből vagy haragból lenni csupán kíváncsiságból.
2013. aug. 5. 23:38
 10/11 anonim ***** válasza:
igen megteném.
2013. aug. 6. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!