Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Lehet hogy Michael Jacksont...

Lehet hogy Michael Jacksont az illuminati nevu szervezet olte\olette meg?

Figyelt kérdés
Ha belegondolunk logikus lenne, hogy ok oltek meg, mivel a 2009-es turnean szeretett volna errol a 'szektarol' beszelni, hogy felnyissa az emberek szemet, de ez meghiusult sajnos :( szerintetek?

2013. aug. 6. 18:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem valószínű, kár ilyen összeesküvés elméleteket gyártani.
2013. aug. 6. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Hat igazabol en nem tudom, mivel Michael nagyon hirdette, hogy majd fog beszelni meg h tenni kell valamit ez ellen, de meg sem akarok ilyen gyalazonak tunni h ilyen elmeket gyartok csak nekem ez furcsa... De a lenyeg az, hogy szerintem nagyon jo zenesz es ember volt :(
2013. aug. 6. 19:09
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen egyetértek veled, jó zenész volt, ez biztos, emberként nem nagyon követtem. A lényeg az, rengetegen szólalnak fel manapság ilyen szekták/szervezetek ellen, fáradságos munka lenne mindenkivel végezni szerintem.
2013. aug. 6. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Vannak emberek akik született hazudozók(fejleszthető),vannak pszihopaták,önző és hataloméhes emberek,ezek mind súlyos emberi hibák,valaki azt feltételezi hogy ehhez hasonló emberek képesek irányítani,megtéveszteni a világot?Eközben szintén nagy hatalommal rendelkező ám jobb emberek ezt szó nélkül hagyják?


Szerintem a fentebb említett egyének azáltal amennyi negatív tulajdonsággal rendelkeznek,sőt pszihológiailag fokozottan betegeknek is nevezhetők minden bizonnyal nem tudnak magas pozícióba kerülni sehol,leginkább egész életükben szegénységben és kevés kapcsolattal kell beérniük.


Logikus:A világ 1000 színű,az emberek szintén,ez a csoport ahogy lefestik nehezen hihető hogy évtizedeken keresztül életképes.Ha az énekest tényleg egy csoport segítette halálba,az valami kisebb lehet,vagy csupán 1-2 ember.

2013. aug. 6. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
hát nekem mindenesetre fura, hogy volt egy felvétel a youtube-n, amiben Michael már erről beszélt, és a turnéján is szeretett volna, de a turné előtt (sajnos és nyugodjon békében) meghalt :/
2013. aug. 6. 21:02
 6/13 anonim ***** válasza:
Annyiszor lehetett már hallani: az orvos miatt halt meg. Miért nem érted meg?
2013. aug. 7. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Na ja, David Icke meg mindeközben vígan prófétál évtizedekig... Vagy netán.. Húúú, ő is...? :D :D
2013. aug. 7. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
En kerek elnezest h olvastam es utana erdeklodtem :D:D
2013. aug. 8. 00:29
 9/13 anonim ***** válasza:
Oké, higgy abban, ami jól esik! Azért mi hadd ne értsük, miért nem érdekel az igazság!
2013. aug. 8. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
77%
Beszélt ő sok mindenről, a Sony húzásairól is többek között - nagy nyilvánosság előtt! Amúgy sok minden lehetséges, én sem zárom ki az összeesküvés elméleteket.
2013. aug. 14. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!