Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ausztriai munkavállalókat...

Ausztriai munkavállalókat segítő szervezet vagy internetes oldal vagy bármi ilyesmi létezik Magyarországon?

Figyelt kérdés

Szeretnénk Ausztriában dolgozni, alap nyelvtudással. Hirdetésekben elég sok az átverés és azt hallom mindenhonnan, hogy ismerős nélkül lehetetlen normális munkahelyet találni külföldön. Ez tényleg így van? Hol érdemes keresgélni?

Köszönöm a választ előre is.



2013. júl. 2. 18:00
 1/3 anonim válasza:

valoban nehéz jo állást találni ,de nem lehetetlen.én két éve itt dolgozom.álláskereső portálon találtam.nézd meg ezt: [link] vagy a karrier.at

ahol magyarral kell beszélned állásinterjun azt ajánlom kerüld.ahol én dolgozom,nincs magyar.nincs is gondom....



sok sikert

2013. júl. 2. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
én is csak azt tudom ajánlani hogy nézd meg az AMS oldalát. Én itt élek Bécsben és egyetem mellett dolgozom. Szerintem, ne fordulj munkavállalókat segítő magyar szervezethez mert az egyik ismerősöm alig keresett többet mint Magyarországon, mert az ilyen szervezetek általában kihasználják az embereket akik a jobb fizetés reményében Ausztriában próbálnak szerencsét. Az AMS viszont egy teljesen megbízható oldal. Ha kérdéseid vannak akkor mindenképp megpróbálok válaszolni, ugyanis én személyzeti elszámolást csinálok itt kint és ezáltal eléggé jól ismerem az osztrák munkajogi törvényeket :)
2013. júl. 8. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm, élni fogok a segítség lehetőségével ha lesz valami kérdésem. :)
2013. júl. 8. 18:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!