Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » "Röf-röf" a buszon. Mit...

"Röf-röf" a buszon. Mit tettetek volna a helyemben?

Figyelt kérdés

Tudni kell rólam, hogy 97 kg vagyok, nem szeretném részletezni, hogy milyen betegségem van, a lényeg, hogy nem reagálok a gyógyszerre.


Ültem a buszon minap, elsétált mellett 2 tizenéves srác, és röfögtek ott nekem. Hirtelen azt sem tudtam, mit csináljak, majd utánuk mentem és elkaptak mindkettőnek a nyakát és elküldtem őket a büdös fenébe. Csak kicsit csúnyábban és frappánsabban.

Túloztam?


2013. aug. 7. 12:15
1 2 3 4
 1/38 A kérdező kommentje:
A többi utas is lehordta őket utána, le is szállt a 2 fogyatékos a buszról. :)
2013. aug. 7. 12:16
 2/38 anonim ***** válasza:
100%

Bátor vagy, és nagyon jól tetted.

Ha már a szülei nem nevelték meg, ezt most megtetted az egyik részét.

2013. aug. 7. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 A kérdező kommentje:
Igazából nem sok kellett ahhoz, hogy kicsit hátraüssem a fejüket a vascsőbe, csak vannak kamerák a buszon tudtommal..
2013. aug. 7. 12:19
 4/38 anonim ***** válasza:
100%
Jól tetted!!!
2013. aug. 7. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim válasza:
13%
Hány cm magas vagy?
2013. aug. 7. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
100%

jól tetted, én a helyedbe a vascsöves akciót is megcsináltam volna nem érdekeltek volna a kamerák.

Engem meg azért csesztettek mert cukorbeteg vagyok és elég vékony.Leszálltunk a buszról olyan pofont küldtem a srácnak hogy lenyomatot hagyott a homokba.

Szóval jól tetted

2013. aug. 7. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
100%
jól tetted, csapd le őket a pitsába legközelebb
2013. aug. 7. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 A kérdező kommentje:
Drága 9-es: MIII VAN? Tudod, betegség, tudod, amitől el lehet hízni! Tudod, amíg nincs beállítva addig hiába állok fejen, akkor sem fogok fogyni! De csak, hogy tudd: naponta 1 órát sportolok és diétázom, max 1000 kcal-t eszek, és 3 éve 1 dekát sem fogytam a HORMONOK miatt!
2013. aug. 7. 12:25
 9/38 A kérdező kommentje:
Ott voltak a buszon. Írtam is, hogy utána leszálltak. -.-
2013. aug. 7. 12:29
 10/38 anonim ***** válasza:
100%
Istenem, mennyi bunkó ember van itt. Azért megnézném a ti tökéletes testeteket és hibátlan arcotokat. Jól tetted kérdező, bár nem kell foglalkozni az ilyen díszb*zikkal.
2013. aug. 7. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!