Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan tetszik nektek a...

Hogyan tetszik nektek a Martina név?

Figyelt kérdés

2013. aug. 7. 16:28
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem tetszik.
2013. aug. 7. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
Nekem ez a nevem, és nem igazán tetszik. :(
2013. aug. 8. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
nekem is ez a nevem, és nekem sem tetszik :DD
2013. aug. 8. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
szép és jó név bár nem tudom de sztem azért nem szeretik az előttem kommentelő lányok mert nem lehet becézni bár ez az én véleményem
2013. aug. 8. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nekem is ez a nevem es en nagyon szeretem:D kulonleges nagyon, felfigyelnek a nevemre, es ezt szeretem. Hozzam illik mert olyan tiszteletre melto nev szerintem. Ezt a nevet nem lehet csak ugy odalokni mas kimondani is.. En nagyonn szeretem:) es amugy lehet becezni: Marti, Tina, Tinus, Martinka, Martini hahaha stb szoval ha valaki igazan szeretne minket becezni az megoldja:)
2013. aug. 8. 23:55
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem tetszik hangzásra, se ez, se a fiú változata, meg a Marcella pl szerintem az is ilyen, hogy a fiúból lett átalakítva; többek között ezért is nem tetszik. Viszont a Martin szebb, mint a Marcell; tudom, hogy ez itt most nem volt kérdés. Hát én, akinek Tina a beceneve, Krisztinát ismerek, és neki nagyon jól is áll. Krisztina nevet nem szeretem, de a Tina az viszont gyönyörű.
2013. aug. 9. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
a 3-mas vagyok. nem igaz, hogy nem lehet becézni, engem már nagyon sokféleképpen becéztek. :) de mivel a martinát nem nagyon szeretem, ezért minden ismerősöm a tinát használja. de sokan meg úgy vannak, hogy a tinát utálják, és csak a martinát használják.
2013. aug. 9. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
én amugy nem szeretem a tinát olyan nemtudom köz9nséges név...
2013. aug. 10. 01:45
 9/10 anonim ***** válasza:

Nekem csak azért nem tetszik, mert egy nem épp szép emlékeket maga után hagyó lány jut eszembe.

A név csengése egyébként nagyon szép, és a becézései is.:)

2013. aug. 14. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Nagyon tetszik!!! Gyönyörű név. Becenévnek meg a Tini is jó.
2014. jún. 20. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!