Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tetszik egy fiú, mit tegyek?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy fiú, mit tegyek? (többi lent)

Figyelt kérdés

Az a helyzet hogy tetszik nekem 1 fiú csak az a baj hogy 3 és fél évvel idősebb nálam, ami most még egyesek szerint sok mások szerint egyáltalán nem. A másik baj az hogy nem tudom hogy én tetszek e neki , most szakított a barátnőjével beszélgettem vele de nem komolyabb témákról , csak pl: milyen volt a napod? mit csinálsz holnap? stb... volt pár olyan megnyilvánulása amiből azt szűrtem le hogy talán én is tetszek neki. Nem merem megkérdezni tőle hogy bejövök e neki, szerintetek mit tegyek , már többször is beszélgettünk meg találkoztunk de van egy olyan érzésem hogy úgy gondol rám mint a húgára a korkülönbség miatt.

Segítsetek légyszi mit tegyek ? Mert nekem nagyon tetszik.

A korom nem írom meg mert nem akarok előítéleteket. Előre is köszönöm a normális válaszokat ! :)


2013. júl. 29. 01:31
 1/3 anonim válasza:
Szánalmas....egyszer élsz nem? Max nemet mond na és?
2013. júl. 29. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Bátorság.

Ne kérdezd meg tőle, hogy bejössz-e neki. Egyszerűen érdeklődj felőle, ismerd meg. Ha nem akar veled lenni, vagy sokallja, szólni fog. Így nem kell megkérdezned. Maga az a tény, hogy akarsz vele beszélni (ha nem tökfilkó) csak jelzi neki valamilyen szinten, hogy mi a helyzet.

És ha nem elutasító, akkor tudod, hogy "nem utál".

Szerintem.

2013. júl. 29. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi , jöhetnek még válaszok :)
2013. júl. 29. 13:01

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!