Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Előfordult veletek már, hogy...

Előfordult veletek már, hogy aláírtatok vmit, amit előzőleg el se olvastatok, vagy csak felületesen és utólag kiderült, nem kellett volna, illetőleg megbántátok?

Figyelt kérdés
2013. aug. 7. 18:08
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Igen, lakástakarékkal vagyok így, aláírtam mert csak 3600-al kéne fizetni, ez az alap, úgy volt hogy lesz munkahelyem és tudtam volna fizetni, ugrott a munkahely, és persze fizetni sincs miből, mert anyáméktól nem fogok kérni az én hülyeségem miatt. Szégyenlek bemenni a bankba hogy bontsuk fel a szerződést, így inkább lesz*rom, nem tudok mit tenni

21/F

2013. aug. 7. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Sajnálom, kedves első, szerintem pedig ne szégyeld felmondani a szerződést, nincs ebben semmi a világon, túl fiatal vagy még ahhoz, hogy felesleges adósságot halmozz fel.Jótanács, saját tapasztalt. :(
2013. aug. 8. 12:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!