Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egy fiúnak miért lehet utólag...

Egy fiúnak miért lehet utólag cinkes ha egy buliban egy lány megcsókolta?

Figyelt kérdés
Egy fiú azt mondta ő nem büszke arra,hogy megcsókolta őt egy lány akivel együtt táncolt.Nincs barátnője,tehát semmi probléma.Mi oka lehet ezt mondani,hogy nem büszke rá? A lány egész helyes volt amúgy,bár nem sokat beszéltem vele.

2013. júl. 23. 23:06
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Mert ha ez nem szerelemből történik nem sok értelme van. Szerintem ő azon volt kiakadva hogy egy olyan lányt fogott ki aki bárkit képes lesmárolni.

Egyik haverom járt már úgy hogy smárolt egy csajjal akit akkor ismert meg és kiderült hogy a csaj vagy 20 srácot lesmárolt előtte, meg utána is folytatta, engem is leakart csak a barátnőm véres szemekkel figyelt így nem hagytam magam.

Aztán kiderült hogy a haverom elkapott valami nyállal terjedő fertőzést és vagy hetekig rohant orvosokhoz emiatt mert nem tudták mi az konkrétan csak azt hogy nyállal terjed így elég valószínű hogy a csajtól kapta el, aki szintén össze szedhette valahol.

Én sem smárolok le csak úgy valakit és nem is hagyom. Velem is volt hogy smároltam egy vadidegen csajjal egy koncerten ahol kb 20 perce ha ismertük egymást, akkor nem volt barátnőm de a koncerten épp együtt beszélgettünk az asztalnál majd amikor elmentünk italért akkor lesmárolt.

Nem éreztem jóformán semmit mert nem jött be a csaj, és nem is dicsekedtem vele mert ez nem volt olyan jó élmény. Megértem a srácot akiről szóvan.

2013. júl. 23. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az általános feltételezésekkel ellentétben sok fiúra nem illik a "mindegy, csak piña legyen" mentalitás. Egyszer Bécsben buliztunk egy fiúbarátommal és ő a végére teljesen kiakadt, hogy az osztrák csajok egyszerűen megfogták a seggét, ha jelezni akarták, hogy tetszik nekik. Képzeld ugyanezt fordítva, ha a lány fenekét tapizza kéretlenül a fiú, akkor ő a világ tahója, fordítva miért kellene jópofának tartani? Ha egy fiú ad kéretlen csókot a lánynak és a lány ezt restelli, még ha helyes is az illető, azt mindenki megérti, fordítva miért ne érezhetné ugyanezt egy fiú? Emberek ők is, ugyanúgy éreznek, mint mi.
2013. júl. 23. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Amúgy elég komoly srác és lány téren visszafogott.Megszoktam,hogy a legtöbb sráctól azt hallom hogy milyet csajozott. Még nekem sem merte elmondani,hogy megcsókolták,mástól tudom..
2013. júl. 23. 23:27
 4/7 anonim ***** válasza:
Neki nem jött be a csaj kinézetre, esetleg a haverjai szerint bányarém.
2013. júl. 24. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
A lány kifejezetten csinos és szép volt.Haverjai meg nem nagyon tudtak róla.
2013. júl. 24. 12:22
 6/7 anonim ***** válasza:
Akkor bzi. Még a legvisszafogottabb, "kedves" (töketlen) srác is örül mint majom a farkának ha egy jó csaj lesmárolja. Tudom, mert én is ilyen voltam.
2013. júl. 24. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem az,bár szoktam neki mondani,de mindig tagadja,meg grimaszol :D Komolyra véve,lehet,hogy örül neki csak titkolja.
2013. júl. 24. 22:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!