Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti mit szoktatok csinálni?

Ti mit szoktatok csinálni?

Figyelt kérdés

Miből áll a napotok?


Én hétköznap felkelek, kis tesómra kell vigyázni amíg a szüleim dolgoznak. Aztán délután gépezek, sorozatot nézek, néha napozgatok, olvasok, pakolgatok a szobámban. Hétvégente általában barátommal vagyok, jön hozzám vagy én hozzá. Akkor elmegyünk valahova. Van amikor hétköznap is találkozok ezzel-azzal, elmegyünk tóra, esténként iszogatunk. Akkor tökjó.


Mikor barátommal vagyok, vagy másik tesómmal, barátnőjével, barátokkal jól elszórakozunk, múltkor voltak itt a rokonok is. De amúgy nem csinálok semmit hétköznap. Kicsit magányosnak érzem magam ilyenkor.


Csak én vagyok ennyire társaságfüggő? Ha már egyedül kell lennem magányosnak érzem magam vagy mi ez?


19L


2013. aug. 11. 12:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Dolgozok, mi mást csinálnék?!
2013. aug. 11. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Gyakszira járok és motorozok.
2013. aug. 11. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
De mikor egyedül vagytok nem érzitek azt, hogy magányosak vagytok?
2013. aug. 11. 13:00
 4/12 anonim ***** válasza:

Ha egyedül vagyok:

-motorozok

-kockulok valamit

-dohányzok egy keveset


Esetleg szerezz olyan pasit, akivel sokat tudsz együtt lenni, mivel akkor nem állna fenn ezen probléma.

2013. aug. 11. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Plusz néha biliárdozni szoktam(flyordie.hu) egész értelmes emberek is fent vannak.
2013. aug. 11. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
Szia kérdező, én általában játszok a gépen mivel elköltöztem külföldre a városomból és még nem beszélem olyan jól a nyelvet ezért úgy gondolom hogy nem tudnék barátkozni (amúgy tudnék csak nem tudnám annyira kiélvezni mintha tudnék velük rendesen beszélni) ígyhát várom a sulit barátkozni. Énis szoktam magányosnak érezni magam ezért megkeresem az interneten az eggyik barátomat és beszélek vele:)) röviden ennyi jó napot! 16/F
2013. aug. 11. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

"De mikor egyedül vagytok nem érzitek azt, hogy magányosak vagytok?"


De.

2013. aug. 11. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Nem fogok azért szakítani vele, mert nem találkozunk minden nap. Amúgy sem igénylem és ő sem. Kell néha a szabad tér és hogy másokkal is legyünk.


Csak nem értem, hétfő kedd, szerda unatkoztam, aztán szerda este jöttek a rokonok, tele volt a ház, volt kivel beszélgetni. Jött tesóm barátnője is, csütörtök este az én barátom. Voltunk strandon, koncerten, sétálni.Rokonok is hazamentek, tesóm barátnője is, barátom is. Reggel úgy keltem fel, hogy ma egyedül leszek. Voltam bent a városban, beszélgettem egyik ismerősömmel, aztán most megint egyedül vagyok.


Ennyire igénylem, hogy legyenek körülöttem? :O

2013. aug. 11. 15:31
 9/12 anonim ***** válasza:
Jaja, neked már csak a kóter a megoldás! :D
2013. aug. 12. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Az neked a bajod, hogy túlságosan ráérsz. Menj el dolgozni és mindjárt nem fogsz ilyen baromságokon agyalni.
2013. aug. 12. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!