Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti mit szoktatok csinálni?

Ti mit szoktatok csinálni?

Figyelt kérdés

Miből áll a napotok?


Én hétköznap felkelek, kis tesómra kell vigyázni amíg a szüleim dolgoznak. Aztán délután gépezek, sorozatot nézek, néha napozgatok, olvasok, pakolgatok a szobámban. Hétvégente általában barátommal vagyok, jön hozzám vagy én hozzá. Akkor elmegyünk valahova. Van amikor hétköznap is találkozok ezzel-azzal, elmegyünk tóra, esténként iszogatunk. Akkor tökjó.


Mikor barátommal vagyok, vagy másik tesómmal, barátnőjével, barátokkal jól elszórakozunk, múltkor voltak itt a rokonok is. De amúgy nem csinálok semmit hétköznap. Kicsit magányosnak érzem magam ilyenkor.


Csak én vagyok ennyire társaságfüggő? Ha már egyedül kell lennem magányosnak érzem magam vagy mi ez?


19L


2013. aug. 11. 12:49
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Ha az olyan könnyű lenne, nem sikerült egyik munka sem :\ Pedig tényleg jó lenne egy, amivel le tudnám foglalni magam.


Köszönöm a válaszokat :)

2013. aug. 12. 22:39
 12/12 anonim ***** válasza:
Hasonló cipőben vagyok. Legtermékenyebb alkotói szakaszaim ezek a "hullámvölgyek". Nem tematizálnám az alkotás szót, jelentheti a bringád teljes rendberakását is akár. Inkább mint minöség értelmezhető: teremtesz és jobbá teszel.
2013. aug. 13. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!