Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék meggyőzni egy...

Hogyan tudnék meggyőzni egy srácot hogy keirngőzzön? Azaz milyen érvekkel?

Figyelt kérdés
Van egy fiú akitől megkérdeztem hogy lenne-e kedve velem keringőznie, és mondta hogy igen, csak még nem tudja hogy akar-e keirngőzni. Viszont mondta hogyha fog akkor csak velem. De én mindenképp akarok keringőzni és szeretném ha biztosra tudná, mert ha nem lesz párom akkor nagyot nézhetek. Milyen érvekkel győzzem meg illetve mit tegyek? HELP, köszi előre is :)

2013. aug. 11. 15:23
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
77%
Egy kis parfüm, csábos mosoly, kéz megragad, mélyen szembe néz, és Pisti, táncoljunk. Kicsit magadhoz húzod, meg még jobban és Pisti már nem fog betojni, ha hozzádér a micsodája. Ha meg Pisti betoji, sürgősen dobd, és keress mást.
2013. aug. 11. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Akkor nem érted. A keringő fél év múlva lesz, és már mindnekinek van párja szinte, egy normális maradt, Pistike. Pistike mondta hogy nem tudja hogy akar-e keringőzni, és erre szeretnék érveket, hogy miért lenne jó a keringő, nektek a válaszadóknak van-e ötlete mivel győzzem meg, tippek bármi. Pistike ha keringőzik, akkor biztosan velem fog. A lényeg hogy meggyőzzem hogy keringőzzön, tippeket szeretnék. :)
2013. aug. 11. 16:06
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Gátlástalanul csajozhatna, tapizhatna, szédíthetne, alkalom adtán smárolhatna is... Pistike ennyire balfax nem lehet.
2013. aug. 11. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
A ne normálisakkal mi a bajod? Ők sem akarnak veled táncolni? Előítélétes vagy?????
2013. aug. 11. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
*nem
2013. aug. 11. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
81%

Te figyelj, az nem jutott eszedbe, hogy csak mondja, hogy nem akar keringőzni, azért, hogy meneküljön tőled?


Ha szimpatikus lennél neki, és szépen megkérnéd arra, hogy: "Kérlek, keringőzz velem, mert ez nekem fontos, és tudom, hogy jól fogunk szórakozni együtt.", akkor már ugrott volna nem?


De nem ugrott, pedig tudja, hogy te szeretnéd. Magyarul nem érdekled semmilyen szinten, és kifejezetten NEM szeretne veled együtt mutatkozni, csak nem meri megmondani.


Hihetetlenül ócska kifogás, hogy "keringőzni nem szeretne, de ha keringőzne, akkor csak veled"...


Keress más párt.

2013. aug. 11. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
mondasz valamit. A Pisti akkor egy lúzer.
2013. aug. 11. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
nem vagyok előítéletes, csak szerettem volna az egyik kedves sráccal táncolni.(aki ezek szerint tényleg egy balf**) A többiekkel sincs bajom csak vagy nem ismerem őket eléggé vagy nem kedvesek hozzám, mert a megszokott bunkó stílusukat hozzák a lányokkal. Egyébként érveket kértem nem kioktatást, tudom hogy ugrott volna egyből ha érdekelné de már nincs más és nekem meg kell győznöm őt, érveket szeretnék. Tisztában vagyok a helyzettel, de cselekednem kell.
2013. aug. 12. 00:16
 9/19 anonim ***** válasza:

De ha nem akar veled táncolni (tök mindegy mire hivatkozva) miért akarod meggyőzni?


Külsőst nem tudnál hívni? Szomszéd osztályból valaki?


Azért nem írnak érveket, mert nincsenek érvek. Ha nem tetszel neki, ha még szimpatikus se vagy neki, mondhatsz bármit, nem fogja megtenni. Esetleg próbálhatsz fizetni neki a dologért, de az nagyon megalázó, és mindenki téged fog csúfolni utána. Vagy adni neki valami nagyobb ajándékot, de ha el van eresztve anyagilag, akkor csak kiröhög majd.


Nem verheted láncra, és cibálhatod ki a színpad közepére. Érted.


Ez nem kioktatás volt, hanem a tények.


Ha ő nem akarja, nincs olyan érv, amivel meg lehetne győzni.

2013. aug. 12. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
A Pisti lehet, hogy Mr Darcy személyesen. Akkor tényleg balfax. Keress a többiek közül, ismerd meg őket. Tessék leszállni a magas lóról kisasszony, járjon csak a földön, nem kell úgy fennhordania az orrát.
2013. aug. 12. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!