Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek mit titkolhat egy...

Szerintetek mit titkolhat egy néger pasi?

Figyelt kérdés

A lényeg, hogy megismertem egy néger srácot, 30éves, és össze akar jönni velem, de olyan fura dolgai vannak..

Pl. a facebook-on meg van adva egy születési időpont, de az útlevelében teljesen más hónap van. Válasza: elrontotta fb-n, de hónapok óta nem írja át, fel is köszöntötték a rossz dátumon, akkor sem változtatta meg.

A neve facebook-on X, útlevélben Y. Válasza: az egyiket az anyukája adta, a másikat az apukája.. Van ilyen?? (Afrikai amúgy a srác)

Aztán ismer nagyon nagyon sok embert, rengeteg haverja van, élt már több országban is, a telefonja állandóan csörög, mindig beszélget valakivel, és facebook-on összesen 19 ismerőse van.. Mit titkolhat, nem tudok rájönni..? Szerintetek?



2013. aug. 11. 21:31
1 2 3
 1/21 anonim válasza:
100%
Szerintem sürgősen szakíts vele nem jó a hosszú titkolózás mert csak a gubanc van belőle.
2013. aug. 11. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon érdekes..mindenképp szakítsd meg vele a kapcsolatot,mert ezek nem normális válaszok ezekre a dolgokra amúgy meg bármi lehet a háttérbe.Ha esetleg vele maradsz lény nagyon óvatos.De nem ajánlom.
2013. aug. 11. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

Felejtős!

"a facebook-on meg van adva egy születési időpont, de az útlevelében teljesen más hónap van. Válasza: elrontotta fb-n, de hónapok óta nem írja át, fel is köszöntötték a rossz dátumon, akkor sem változtatta meg.

A neve facebook-on X, útlevélben Y. Válasza: az egyiket az anyukája adta, a másikat az apukája.. Van ilyen??"

-Hazudik.


"Mit titkolhat, nem tudok rájönni..? Szerintetek?"

-Szerinted? -.-

2013. aug. 11. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Szakítani akarok csak az elején olyan hatással volt rám hogy nehéz... Mindegy, ez hosszú, csak ezek a titkok izgatnak.. Igazából mindegyiket megmagyarázta, szóval elvileg nem titkolózik, de szerintem csak mondott rá valamit..
2013. aug. 11. 21:46
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem körözött bűnöző a drágád. Vagy minimum egy gyermektartási per elől bújkál.
2013. aug. 11. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Csak mondott rá valamit.
2013. aug. 11. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
De annyira aranyos, rám ilyen hatással még nem volt pasi, ezért nehéz elhinni, hogy hazudik, mindig reménykedek.. De pont ezért írtam ide, hogy hátha így sikerül kiábrándulnom, és nem reménykedek többet, hogy igazat mond, mert tudom énis igazából, hogy valami nagyon nem stimmel..
2013. aug. 11. 22:00
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

Olvasd el ezeket a sztorikat, hogy be lehet hálózni elvileg okos, értelmes embereket:

[link]


Vannak, akik nagyon jól tudják, hogy mit akar hallani a másik.

2013. aug. 11. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 The Other ***** válasza:
100%

Azért egy HIV tesztre majd ruházz be...


Amúgy keresheti:

- idegenrendészet

- másik ország rendőrei

- a díler, akinek lelépett a pénzével

- a felesége, akit otthagyott, hogy fehér libákat hülyítsen

2013. aug. 11. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Én a helyedben "meggugliznám" mindkét nevét és születési dátumát, az egyik keresés valószínűleg roppant tanulságos lesz.
2013. aug. 12. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!