Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek mit titkolhat egy...

Szerintetek mit titkolhat egy néger pasi?

Figyelt kérdés

A lényeg, hogy megismertem egy néger srácot, 30éves, és össze akar jönni velem, de olyan fura dolgai vannak..

Pl. a facebook-on meg van adva egy születési időpont, de az útlevelében teljesen más hónap van. Válasza: elrontotta fb-n, de hónapok óta nem írja át, fel is köszöntötték a rossz dátumon, akkor sem változtatta meg.

A neve facebook-on X, útlevélben Y. Válasza: az egyiket az anyukája adta, a másikat az apukája.. Van ilyen?? (Afrikai amúgy a srác)

Aztán ismer nagyon nagyon sok embert, rengeteg haverja van, élt már több országban is, a telefonja állandóan csörög, mindig beszélget valakivel, és facebook-on összesen 19 ismerőse van.. Mit titkolhat, nem tudok rájönni..? Szerintetek?



2013. aug. 11. 21:31
1 2 3
 11/21 anonim válasza:
Nem baj, majd Te is megérzed a bőrödön a négerek valódi arcát.. Rengeteg átvert megerőszakolt, meglopott fehér nőröl olvasni a neten ,akiket ezek a fekete bűnözők tettek tönkre. Az ilyen afrikai négerek nagy része csak kihasználja a naiv főleg Ny és É Európai nőket.. Először csak a bizalmadba akar férkőzni, ha azt megkapta utána ha van annyi kevés eszed, hogy a lakásodra is felviszed, simán kifoszthat, rosszabb esetben meg is ölhet.. Nem értem a nőket miért ilyen engedékenyek ezekkel, velünk meg bizalmatlanok és hidegek... A Te dolgod, hogy mit csinálsz, ha én nő lennék az 100%, hogy elkerülném és leráznám, előbb utóbb megégeted magad vele.. Nem rossz szándékból mondom.. Azok a négerek akik ITT születtek pl. Mo-n nem gond, ezek itt szocializálódtak, még rendes is lehet köztük.. Ezeknek az afrikaiaknak nagy része bűnöző és csak áldozatokat keresnek (pl. bedrogozzák a nőket,nemierőszak, kifosztás stb..)
2013. aug. 12. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
Ok, nekem is gyanús, de 4 hónapja ismerem, sokszor voltam fent nála, mindig annyira aranyos volt velem.. Nemhogy pénzt nem kért, de adni akart, hogy vegyek neki ezt-azt, ha mentünk valahova mindig ő fizetett, sosem volt erőszakos, nem akart bedrogoztatni, mindig kedves volt velem.. Csak ezeket a dolgait nem értem.. De egyébként el kell felejtenem, mert több jel is van arra, hogy több csajt hülyít (igazából engem már alig keres..). Meg tényleg vannak még gyanús dolgai.. A blahánál lakik a lerosszabb környéken, múltkor egy haverja az utcán adott neki több száz euro-t kitudja mért, stb.
2013. aug. 12. 20:43
 13/21 anonim válasza:
Pont ez az, erről beszéltem.. Ez csak az un "etetési" fázis, hogy a bizalmadba férkőzzön.. Az meg nem 100-as, hogy valaki csak úgy osztogassa a másiknak 100 €-kat.. Hidd el jobban jártál, hogy nem kezdtél vele semmilyen kapcsolatot..
2013. aug. 12. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
Tudom.. csak azt nem értem, hogy pont mikor már beadtam volna a derekam mért tűnik el.. De persze, jobb is, nem akarok néger pasit amúgysem..
2013. aug. 12. 21:11
 15/21 anonim válasza:
Itt most nem a négeren van a hangsúly, hanem azon, hogy jó döntést hoztál.. Valaki írta, hogy a goggle-n keress rá a nevére, lehet, hogy érdekes dolgokat találsz majd.. Az is rohadt gyanús, hogy eltér a neve a fb-n és az útlevélben, ami valszeg hamis, tehát illegálisan tartózkodhat itt.. hidd el jól döntöttél :).
2013. aug. 12. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
Nem emlékszem a másik nevére sajnos, a másikra már rég rákerestem:) De arra semmi extra találat nincs. Pedig annyira kíváncsi vagyok mi lehet a háttérben.. Olyan nehéz elhinni, hogy egy ennyire aranyos és kedves pasi igazából nem is ilyen..
2013. aug. 12. 21:33
 17/21 anonim válasza:
sok ilyen lesz még az életben.. Én a nők terén vagyok így.. Mindig a "defekteseket" ,mármint nem testi hibára értem ezt fogom, ki :).. Majd találsz normális pasit, gondolom elég fiatal lehetsz még..
2013. aug. 12. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

Sok mindent lehet titkolni. Messziről jött ember, azt mond amit akar. Nekem is kettő F.B. profilom van, az egyik a valós nevemet tartalmazza. A másikat különleges célokra használom (abban van a kisördög). :)

Az egyiken 106 ismerős van, másikon 16- őket nem ismerem, idegenek.


26F

2013. aug. 12. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
A facebook adatlapja tuti kamu. Amúgy szerintem már vagy házas, vagy bűnöző(vagy mindkettő.)Szerintem felejtős.
2013. aug. 17. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 The Other ***** válasza:

"A blahánál lakik a lerosszabb környéken, múltkor egy haverja az utcán adott neki több száz euro-t kitudja miért"


Hűűű, ez nagyon talányos... Már 60-as IQ-val is rá lehetne jönni, hogy valószínűleg nem porcukrot árul. Pesten rengeteg feka dílerkedik, a Sziget is tele volt velük.

2013. aug. 18. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!