Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Honnan van ez a nagy düh,...

Honnan van ez a nagy düh, amivel itt vadidegen emberek képesek nekiesni egymásnak?

Figyelt kérdés
Komolyan nem értem. Többnyire csak olvasgatni szoktam itt, néha írok ki egy-két kérdést (nem provokatívat!) és az esetek nagy részében nem a kérdésre válaszolnak, hanem belekötnek valami teljesen irreleváns dologba. Nem hinném, hogy ezek az emberek személyesen is ilyen durván be mernének szólogatni bárkinek, akkor az interneten miért nem lehet normálisan viselkedni?
2013. aug. 12. 13:08
 1/8 anonim ***** válasza:
79%
Elhiheted, hogy sokan ezek közül az életben is ilyenek. A többi az unatkozó, trollkodó tini. A maradék meg normális.
2013. aug. 12. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
54%
Ez valóban igy van, itt vezetik le azt, amit az életben nem tudnak megtenni!
2013. aug. 12. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Szerencsémre az interneten kívül nem nagyon találkozom ilyenekkel. (Valószínű kevés embert ismerek.)
2013. aug. 12. 13:29
 4/8 anonim ***** válasza:
56%
nem igazán sok a troll,inkább csak a kis önbecsülésű ember.legtöbbjük azért szól be,mert vagány akar lenni.sok emberből meg alapból hiányzik az elfogadás,nem értik meg,h nem feltétlen az a jó,amit ők gondolnak.
2013. aug. 12. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

En mar leszokoban vagyok a GyK-rol, mert tenyleg olyan, mint egy boxring.

Ma is olyan jelzovel illetett egy "kedves" valaszolo kollega, h ha ezt szemtol-szembe tolja, olyat leb@.szok neki, h megemlegeti, mig el.

Eloben nem merik ezt felvallalni az emberek, azert nem talalkozol ilyennel.

De ezt teszi az anonimitas.

2013. aug. 12. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mert olyan okosak, hogy egy mondatból jellemezni tudják az embert. Szerintem az életben is ilyenek, csak nem mernek ennyire hangot adni a véleményüknek.
2013. aug. 12. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én csak vicceskedve szoktam jelezni, hogy ez nem volt épp jóleső vagy nem tartom okos dolognak. És az életbe is hirtelen vagyok nem csak itt szóval ez nálam természetemből adódó:) Csúnyákat ill. trágár kifejezéseket nem szoktam használni.
2013. aug. 12. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Arctalanság, névtelenség, nem kell magad felvállalni-ezzel mindent leírtam. Meg a fusztráció levezetésére is nagyszerű terep sokaknak. És moderátor sok helyen nem működik. Vagy ha van is, nem foglalkozik velük.

És a való életben ezt sokan biztos nem mernék, ismertem én is ilyet! Egy fórumon mindenkitt leoltott, élőben viszont csendes, visszahúzódó volt.

2013. aug. 12. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!