Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért kell a munkanélkülieket...

Miért kell a munkanélkülieket folyton csesztetni?

Figyelt kérdés

Ahogy olvasom itt a kérdéseket hogy, kitegyem a munkanélküli férjemet,vagy a gyerekemet,meg miért lakik egy 30 as otthon egyebek...

1 nem elég gond nekik hogy nem kellenek senkinek,nincsenek megbecsülve ergo senkinek érzik magukat

2 hogy nincs egy biztos pontjuk az életükben,és senki még csak meg sem próbálja őket megérteni!

3 hogy hiába güriznek és kopogtatnak,és tanulnak nem jutnak előrébb!!

4 hogy mindenről lemondanak,így is spórolva még a lét fenntartó dolgokról is...nekik nincs nyáron pihenés!!

5 hogy nem elég az anyagi nyomás a társadalom is nyomja őket a családról,"szerettei"-ről nem is beszélve és ezáltal a stressz még nagyobb,az elvárás még nagyobb és így még nehezebb a keresés az ország helyzetéről és hozzáállásáról már nem is beszélve...

Akit zavar a másik TEHETETLEN állapota az segítsen keresni kritika és megvetés helyett!!Miért kell emberek egymásba folyton belerúgnotok?? Könnyebb szórni az észt aki nem került kiszolgáltatott helyzetbe és ne mondja nekem senki a közhelyes mondatot hogy mindenhol van munka csak akarni kell... Lehet kritizálni,és igazságot szólni beszélek minden munkanélküli honfitársam nevében kortól ,nemtől függetlenül!



2013. aug. 12. 17:39
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
44%

"nekik nincs nyáron pihenés!!"-az egész napos otthon ülést nagyon ki is kell ám pihenni.

Azt gondolom az ilyen leszólások első sorban arra vonatkoznak, akik otthon ülnek és várják a jót, várják hogy valaki eltartsa őket, válogatnak az állások között, megmagyarázzák, hogy melyik miért nem jó.

2013. aug. 12. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
56%
Engem azok az eltartott nők zavarnak, akik a napi 1 órás házimunka miatt jönnek ide sírni, hogy este még a férjük szexelni akarna velük...
2013. aug. 12. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
56%

A trollok már csak ilyenek, igyekeznek abba belerúgni aki a földön fekszik, és ettől kva jól érzik magukat. Ez minden szórakozásuk a hitvány kis életükben.

Természetesen megoldást már nem tudnak a problémára, annyira nem májercsávók, de a neten arc nélkül jaffázni, na az nagyon megy...

Ki kell röhögni őket.

2013. aug. 12. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
te miből gondolod hogy otthon ül és pihen? nem lehet hogy keresi és bejárja a lábát?te biztos egy "anti "munkanélküli lehetsz,remélem egyszer odakerülsz! Természetesen nem a lógatós lábakról beszéltem értelmezd is ne csak olvass!! Az együtt érző emberek hozzászólását várom szeretettel a többi trollal meg nem foglalkozom!
2013. aug. 12. 17:56
 5/17 A kérdező kommentje:
2-es ők engem is ott a pont! Köszi a hozzászólásotokat eddig!!:):)
2013. aug. 12. 17:58
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Írtam, hogy ezek a kritikák a láblógatósokra vonatkoznak, ha Te nem vagy az, akkor nem kell magadra venni az ilyeneket.
2013. aug. 12. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim válasza:
100%

Én is elváltam a férjemtől, de az elsődleges probléma nem az volt, hogy munkanélküli lett, hanem az, hogy ez neki így tökéletesen megfelelt és nem is akart változtatni rajta még 2 év után sem. Szóban mondta az ismerősöknek, sőt néha idegeneknek is, hogy jajj, milyen nehéz munkát találni, de azt nem tette hozzá, hogy fél év alatt még addig sem jutott el, hogy megírja az önéletrajzát, egész nap csak heverészett és sorozatokat nézett.

Az önéletrajzát megírtam, leadtam/ beküldtem helyette, de ahová visszahívták, oda sem ment el, mert hideg volt, meleg volt, esett, sütött a nap, fájt a feje és amúgy sem akar minimálbérért dolgozni. Végül akkor telt be a pohár, amikor beajánlottam a munkahelyemre, ugyanaz lett volna a munkája mint nekem, ugyanannyi lett volna a fizetése is, erre benyögte, hogy ő nem idióta, hogy ennyi pénzért húzza az igát, mint egy állat.

Eszembe sem jutott volna elválni, ha azt látom, hogy igyekszik, próbálkozik, de nem ezt tette.

2013. aug. 12. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
65%

1 " Lehet kritizálni,és igazságot szólni beszélek minden munkanélküli honfitársam nevében kortól ,nemtől függetlenül!" Remélem a kor és nem mellett a börszint csak véletlenül felejtetted ki.

2 Ha figyelmesen olvasod ezeket a "kritikákat", észrevehetted, hogy jellemzöen a hosszabb ideje munkanélkülieket (év, több év) itélik el. Azok között is föleg azokat, akik még a családi munkamegosztásbol is igyekeznek kivonni magukat.

3 "hiába güriznek" -ben mit is értesz a gürizés alatt?

4 szerinted tulzott elvárás, hogy egy felnött ember lagalább magát tartsa el? Ne a rokonaival, szeretteivel tartassa el magát? Ennek érdekében ne legyen neki büdös egyetlen becsületes munka sem?

2013. aug. 12. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
7-es megértelek!
2013. aug. 12. 18:19
 10/17 A kérdező kommentje:
8-as óó még egy troll "üdvözöllek" köreinkben természetesen megnyugtatlak VÉLETLENÜL felejtettem ki,nem erősítem színes bőrűek táborát bár a kérdéshez ez elengedhetetlen volt igaz? nem is tudom válaszoljak e,de úgy látom felesleges mert a trollok értelmezni nem tudnak csak OKOSKODNI de azt nagyon ha tudnának nem irkálnának a güriznének az szerintem magába foglalja a egyéb segítségért vagy hasznosságért folytató munkát amivel a 2 s-re már választ is kaptál (persze felesleges annak aki nem tudott értelmezni)mindenki más együtt érző és érdekes ők értették további szép trollkodást ,csak kérlek ne nálam!
2013. aug. 12. 18:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!