Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit gondoltok a mai Facebookos...

Mit gondoltok a mai Facebookos 'netcelebekről'? Ti jóba vagytok valakivel közülük? Mi a véleményetek róluk?

Figyelt kérdés

2013. aug. 13. 08:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Pontosítsd egy kicsit, hogy mit értesz netceleben!

Olyan celebet, aki fenn van a neten, vagy olyat, aki csak a facebook-on celeb?

2013. aug. 13. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Olyan emberekre gondolok, akik ask.fm vagy Facebook celebek.Handkammer Jade, Shen Si, Fazekas Ricsi,stb...
2013. aug. 13. 08:51
 3/13 anonim ***** válasza:
Engem annyira nem érdekelnek az ilyen alternatív nemi identitásúak, így hát még a nevükről se hallottam. Egyébként ha nem is vágóhídra, de egy Éhezők viadalára beraknám őket. Az ilyen IQ betyár óvodások, arra büszkék, hogy hány unott ember nézi meg a trehány videójukat, holott az ábécét se tudják fejből, de a MHSZ-t is csak a "legendákból" ismerik. Röviden minden előítélet nélkül ennyi a véleményem, ezekről az érett és tehetséges, "közkedvelt" celebekről. Földet rájuk!
2013. aug. 13. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
A legtöbbje gyökér. Leszrom őket, legyenek csak el a csillámporos álomvilágukban, amit csak a gép előtt érnek el.
2013. aug. 13. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Ezekez honnan kellene ismerni,csak a facebookrol?Sohasem hallottam meg ezekrol a nevekrol.Mit csinalnak?.
2013. aug. 13. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Azon szoktam tűnődni, hogy ők mitöl celebek???? Semmit nem tettek le az asztalra, néhányuk MÉG ÍRNI SEM TUD, és akkor ők a példa értékű emberek...
2013. aug. 13. 09:13
 7/13 anonim ***** válasza:
Ebben az országban már a Sándor palotába is be lehet kerülni az írni, olvasni nem tudással.
2013. aug. 13. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Kitolt mellek, seggek, felnyalt ecsethaj, kisfiús arc, nulla mondanivaló, intelligencia, műveltség, és akármit elérhetsz az interneten.
2013. aug. 13. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Még a nevét se hallottam egyiknek sem.
2013. aug. 13. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Utolsó: hidd el, jobb is!
2013. aug. 13. 12:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!