Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Facebookos kérdés: Lehetséges...

Facebookos kérdés: Lehetséges olyan hogy úgy tiltasz le valakit, hogy nála már le vagy tiltva?

Figyelt kérdés

Teszem azt, letiltottam valakit, meggondoltam magam és visszavettem, de azt látom hogy nem látok semmit, ergó letiltott ő is. Ilyet lehet?

Tehát, ha letilt valaki, letiltanám én is, hogy ha visszaengedne, akkor se lásson rám.

Valaki?


2013. aug. 8. 21:29
 1/3 anonim válasza:
Röviden és tömören: nem.
2013. aug. 9. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Én is ezt a rövid tömör választ részesíteném előnybe, de...

kipróbáltam, és a következőre jutottam:

megnyitod a letiltó ablakot, mindkét fiókban, rányomt a tiltásra az egyik, majd a másik helyen is, és akkor tulajdonképpen, egyszerre letiltsátok egymást. Ilyet lehet.

Nem fogja jelezni hogy nem sikerült a tiltás, vagy hogy nem lehetséges, mert a másik már letiltott.

Szóval a válasz nem, de ha közel egy időben tiltsátok le egymást, akkor ez az egész lehetséges. Valószinűleg ez így történt nálam is.

2013. aug. 10. 20:43
 3/3 A kérdező kommentje:
hát valahogy pedig lehet ez a tiltás, mert most már biztos vagyok benne. Letiltottam egy illetőt, és mikor engedélyeztem pár órával késöbb, már utána nem tudtam írni neki. Szóval ugy tiltott le, hogy nálam le volt tiltva.
2013. okt. 22. 21:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!