Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az egyetemi alkoholizmust ki...

Az egyetemi alkoholizmust ki lehet nőni?

Figyelt kérdés
Bekerültem most egy társaságba, munka révén, ahol vannak végzett diplomások és nem diplomások is. Szoktunk néha együtt elmenni szórakozni, de nekem már túlzás, hogy mindennap van ürügy az ivásra. Hol lazulásból, hol ünnep van, hol bánat van, hol csak unaloműzésből. Amúgy jó a társaság, csak hülyének néznek, hogy én nem iszom velük.

2013. aug. 13. 13:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Biztos nagyon jó társaság. Én is egyetemre járok, és mi is szoktunk olykor inni, de itt lenézik azt, aki a hét minden napján részeg. Egyébként igen, ez alkoholizmus, és kinőni nem lehet, csak leszokni róla. De szerintem kulturált, színvonalas egyetemen ilyen nincs.
2013. aug. 13. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ki lehet nőni... Én is piáltam naponta, csak a társaság miatt, de ahogy szétszéledtünk ez abba maradt.
2013. aug. 13. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én egyetemistaként is csak hétvégén iszok, vagy néha még akkor sem. Sokat iszom, de nem állandóan. 23L.
2013. aug. 14. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!