Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A romáknak miből telik hatalma...

A romáknak miből telik hatalmas házakra, luxusautókra, és ekkora fényűzésre?

Figyelt kérdés

Persze nem mindegyik roma család él így,de elég sokan..nemtudom elképzelni hogy miből..

Azt nem nagyon hiszem hogy vasaznak vagy akármi..valaki konkrétumot tud mondani?

Ezt a kérdést semmiféle fajgyűlőlő szándékkal nem tettem fel..tehát a fajgyűlőlésnek semmi köze nincs,csak kíváncsiságból tettem fel a kérdést..Egyébként én is roma vagyok..Még mi előtt valaki belekötne hogy fajgyűlölő vagyok..:)


2013. aug. 14. 11:38
 1/6 anonim ***** válasza:
67%
A veszprémi gyilkosok azt modták málnaszedésből jött össze a BMW. Amúgy nyílván orgazdaság, strichelés, lakásmaffia, fémfelvásárlás, műkíncskeskedelem, uzsoráztatás, pénzbehajtás stb
2013. aug. 14. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát tudják a dolgukat az tuti...
2013. aug. 14. 11:46
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát a zenész cigányok is elég jól élnek a zenélésből, tehát nem feltétlenül "zsiványságból" szedik össze a pénzüket, ezek a gazdag romák, bár az tény, hogy amiket az egyes leírt az gyakoribb.
2013. aug. 14. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
100%

olvastam egy cikket románul, bukarestben van aki havi 15 ezer eurókat keres koldulásból, kajakra ez a munkája... reggel felveszi a szakadt ruhát, összegörnyed, nyomoréknak tetteti magát, s beáll egy olyan helyre ahol nagy az emberáradat... ilyen helyekért fizetnek a maffiának egy nagy adag pénzt, a helyért, de nekik így megéri... aztán esténként az előkelő szórakozóhelyeken mulatnak, s luxusnyaralásokra járnak.


bukarestben még az is nagy divat, hogy önjelönt parkolóöröknek állnak a kis rroma ivadékok... mikor kiszállsz a kocsiból már ott is van, hogy kérje a pénzt, s jobb ha adsz, mert hanem megkarcolja a kocsit... 1-2 óra parkolás ezer forint nagyságrendű zsebpénz...


no, kb. ilyen és ezekhez hasonló cselekkel lehet ott jól keresni... persze van aki ennél sokkal nagyobba csinálja a bulit... de azt is kell tudni a román népről, hogy nagyon felszínes... végigmutogatja ország-világnak a luxusautóját, de közben egy 1 szobás lakásban koplal...

2013. aug. 14. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
100%
4es vagyok... félreolvastam a kérdést :P románokat olvastam, de amúgy az analógia fennállhat...
2013. aug. 14. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
89%

Hát dolgoznak.

Biztos van amelyik illlegális úton jut hozzá csak úgy mint némelyik magyar.

Én ismerek olyat aki vasazik iletve "zenélni jár" de nagyon sok olyat is akinek rendes munkája van.

Bár a legtöbb szerintem nem ilyen körülmények között él. Csak úgy mint sok magyar se sajnos.

2013. aug. 14. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!