Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mit lehetne tenni ha a szomszé...

Mit lehetne tenni ha a szomszéd portája egy hatalmas kupleráj bővebben lent?

Figyelt kérdés

Sajnos meghalt a nagymamám egy pár évvel ezelőtt. A házát Édesanyám örökölte, de felét rám íratta.

Ami óta eszem tudom a szomszéd ház egy romhalmaz, mindig is az volt.

a ház már 20 éve így van, de most már tele lett a pohár. nem lehet elmenni házhoz szétnézni hogy mi van, mert az udvaron rohangásznak a patkányok, a szomszéd ház udvarán állnak vagy 10 éve a használhatatlan kombájnok meg mezőgazdasági munkagépek, használat után nem takarították el őket, és ide vonzotta a patkányokat.!!! felvettem egy gumicsizmát, meg egy overált, hogy ne kapja el semmilyen állat a lábamat, és átmásztam megnézni hogy mi van még ott, benéztem az ablak helyén, és a ház közepén kinőtt egy hatalmas fűzfa, ami már lassan a kéményből fog kijönni,

az udvaron egy ezer éves totálkárosra tört trabant áll, abban kóbor macskák a kombájn belsejében pedig nyestek laknak.

a házról állandóan potyognak át mihozzánk a cserepek majd egyszer jól fejbevág valakit,

a ház oldalán akkora repedés van, hogy három ujjam is befér. és a ház sajnos mi felénk fog dőlni, hogyha dőlni fog.... :-(


A tulajdonos egy 70 éves emberke a háztól KB 800 méterre lakik, de még soha nem láttam hogy beszélni tudnék vele hogy tegye rendbe ezt a rumlit.

Mit lehetne csinálni? hol tudom felszólítani? a helyi önkormányzat azt mondta hogy ez már az ökovízhez tartozik.

ha felszólíttatom mi lesz? akkor el kell hogy bontsa ezt a kupit vagy ez nagyon nagy huza vona?

ha felszóllíttattam mi fog történni?

elbontatják?

vagy ki kell takarítani? de mi lesz a házzal mert az meg már lassan dőlni fog. és sajnos a mi ebédlőnkre.


légyszi segítsetek.

lassan olyan lesz a porta mint a nyomornegyedben.

Előre is köszi!



2013. jún. 1. 21:27
 1/4 anonim ***** válasza:

off:


fűzfa a házban? padló sincs? hogy nőtt az oda? fényképezd már le kérlek :D

2013. jún. 3. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
mondj egy e-mail címet és elküldöm a képet. :-)
2013. jún. 4. 05:08
 3/4 anonim válasza:
erre én is kíáncsi vagyok. :O Nem kell email címet megadni.A hozzászólásomnál kattints a privát üzenetre,és eltudod küldeni.Előtte tölts fel a képfeltöltés.hu oldalra,és a direkt linket másold be.
2013. jún. 11. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mi lett az ügyből?
2022. febr. 6. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!