Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ezen az oldalon miért nem...

Ezen az oldalon miért nem akarnak egy csomóan privát üzenetben válaszolni?

Figyelt kérdés

Tudom nem ismerkedős oldal, de van, hogy ráírok valakire, aki magányosságról tesz fel kérdést, mert én is az vagyok, vagy valami más jellegű kérdésnél írok a kérdezőnek a kérdésével, vagy egy válaszolónak a válaszával kapcsolatban privát üzenetben. Ezekután azt tapasztalom, hogy az esetek kb. 80 százalékában választ se kapok, a többinél meg jön egy pár szavas válasz aztán kész. Nagyon kevés olyan emberrel találkoztam itt eddig, aki hajlandó volt normális választ írni privát üzenetben, vagy esetleg még el is beszélgetni velem később (de egy idő után mind lerázott azért).

Miért nem képesek sokan válaszolni egy üzenetre, amikor semmi bunkó, vagy intim dolgot nem írok?


2013. aug. 15. 13:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Mert bunkók. Ilyen egyszerű.
2013. aug. 15. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én pl nem válaszolok olyan ismerkedős levélre, amiben azt írják, hogy szívesen megismernének, meséljek magamról, csak az olyanokra, amiben pár mondatnál többet írt az illető is, egyszerűen azért, mert valami alapján ki akarom zárni, hogy ismerem valahonnan. Ha az írás stílusából vagy abból, amit írt egyértelmű, hogy nem ismerősöm, akkor kezdek el beszélgetni.

Nem válaszolok akkor sem, ha már pár mondatból is nyilvánvaló, hogy nagyon máshogy működik, mint én. Illetve nem is a máshogy a baj, egyszerűen csak ki tudom szűrni, ki az, akivel nincs értelme, nincs kedvem beszélni.

Lehet, hogy nem vagy szimpatikus annak, akinek írsz, vagy nem érdekes neki, amit írsz. Ez nem probléma szerintem, az életben sem tudsz, akarsz akárkivel beszélgetni.

2013. aug. 15. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A nagyon nagy többség kérdéseinél, válaszainál nem jelenteti meg a user-nevét. Ha privátban ír (válaszol), akkor megjelenik. Ha azt használja máshol is (pl. közösségi oldalakon),akkor sok minden kiderül róla. Lehet, ezt nem szeretné.
2013. aug. 15. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem még normális ember nem nagyon küldött itt privát üzenetet. Ha majd egyszer olyan ember talál meg privát üzenetben, akinek érdemes válaszolni annak fogok.
2013. aug. 15. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én sajnos mindig válaszolok,de nem örülök neki.
2013. aug. 16. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!