Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan segíthetnék az embereknek?

Hogyan segíthetnék az embereknek?

Figyelt kérdés

Sok minden rosszat leküzdöttem, egyre erősebbnek érzem magam és úgy érzem, hogy ezt meg kell osszam mással, kell segítenem nekik valahogy, mert ha nekem sikerült, nekik is. Nagy dolgokra sajnos nem vagyok képes, de arra gondoltam, hogy mondjuk csinálok egy email címet, ahová bárki leírhatja a gondjait, hátha tudok segíteni vagy tanácsot adni. Annyira szeretnék valami jót tenni.

Például ha valakinek családon belüli gondjai vannak, viták, veszekedések vagy barátokkal gond, depresszió (nekem sikerült leküzdenem, pont ezért érzem, hogy tudnék segíteni) vagy bármi baj. Mi a véleményetek erről?


2013. aug. 18. 13:01
 1/5 anonim ***** válasza:
A kezdeményezés nagyon jó ötletnek tűnik, de ezt később is tudnád kamatoztatni. Hány éves vagy? ha felvételi előtt állsz nemsokára,akkor javaslom valami pszihológusi szak megjelölését.
2013. aug. 18. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
1. válaszoló vagyok. Azért mondom ezt,mert az ilyen emberek tudják átérezni mások bajait.
2013. aug. 18. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Még csak 16. Gondolkodtam a pszichológus szakmán, nagyon szívesen csinálnám, de a szívem egyenlőre jobban húz az autószerelő vagy nyomozó szakma felé(lány létemre).

Akkor megcsinálom az emailt és itt reklámozom majd valahogy:)

2013. aug. 18. 13:14
 4/5 anonim ***** válasza:

Tenleg szep a kezdemenyezesed, viszont nem hordozhatod TE mindenki mas keresztjet!

A masik pedig, hogy az okosnak nincs szuksege tanacsra, a hulye meg ugyse fogadja meg.

Azert sok sikert kivanok neked!

:)

2013. aug. 18. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
"A masik pedig, hogy az okosnak nincs szuksege tanacsra, a hulye meg ugyse fogadja meg." Ebben van valami.. Azért megpróbálom:)
2013. aug. 18. 16:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!