Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha ilyen kérdéseket teszek...

Ha ilyen kérdéseket teszek fel, arra miért reagálnak furcsán, röviden a haverjaim? Nem illik ilyeneket kérdezni?

Figyelt kérdés

Ha mondjuk kérdezek valami szituációs kérdést, hogy mondjuk mit tennének, ha eltévednének éjszaka egy sűrű erdőben, vagy egy elhagyatott kísértetkastélyra bukkannának, meg ilyesmi. Vagy mondjuk ha meg akarnák, vagy megvernék őket, mit csinálnának, hogy éreznék magukat.

Vagy esetleg, ha említenek valami kellemetlenebb dolgot, amik velük történtek, rákérdezek hogyan történt, mi történt pontosan, arra is ilyen röviden, tömören, unottan reagálnak többnyire.

Ennek mi az oka? Megutálhatnak engem az ilyen kérdések miatt?


2013. aug. 20. 11:27
 1/2 anonim ***** válasza:

Ó, ugyanez vagyok csak lányba :D

Sokan nem szeretnek agyalni ilyeneken, de lehet neked is vissza kellene venned, mert én is tapasztaltam,hogy a barátaimat egy idő után lefárasztja és untatja.

2013. aug. 20. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem az, hogy nem illik, de tök felesleges. Nem tudhatom, hogy egy adott szituációban mit reagálnék, ezért hülyeség ilyesmiken agyalni. Nem utálnak meg emiatt, de bármi, amit rendszeresen csinálsz (hülye viccek, "mit tennél"-kérdések) untathat másokat, próbáld magadtól észrevenni, hogy mikor fagy meg körülötted a levegő.
2013. aug. 20. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!