Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Nem illik olyan kérdéseket...

Nem illik olyan kérdéseket feltenni a haverjaimnak, hogy mit tennének egy adott helyzetben ha megtörténne?

Figyelt kérdés

Szóval hogy kitalálok egy szituációt, és ha az vele megtörténne mit tenne, hogy érezné magát. Általában ijesztő szituációt. Nem illik ilyeneket kérdezni? Ha nem miért nem? Meg általában nem tudommal válaszolnak rá.

Más: ti mit szólnátok ha a haverotok, barátotok ilyeneket kérdezne tőletek?


2011. aug. 18. 14:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem "illik" ilyet kérdezni, de nem értem a motivációt. Én is azt válaszolnám valószínűleg, hogy nem tudom. Erre nagyon úgy se lehet mást mondani, csak az adott szituációban derülne ki, hogy hirtelenjében hogy reagálsz.
2011. aug. 18. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mi régebben játszottunk is ilyeneket. Szóval szerintem illik, és hülyeség hogy ne lehetne rá válaszolni, miért ne lehetne?
2011. aug. 18. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
én nagyon szeretem az iylen kérdéseket :D Szerintem "illik" :D
2011. aug. 19. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
miért ne lehetne? o.O
2011. aug. 21. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Lehet, a menők szokták ezt kérdezni a lúzerektől, hogy beégessék őket. Számtalan ilyen eset volt abban az iskolába ahova én is jártam.
2011. aug. 21. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!