Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha megtudnád, hogy a kedvenc...

Ha megtudnád, hogy a kedvenc énekesed/színészed meleg, ugyanúgy imádnád és rajonganál érte mégha tudod is, hogy az minimális esélyed is elszállt?

Figyelt kérdés
Én épp most tudtam meg, hogy a kedvenc énekesem Olly Murs és a kedvenc színészem Skylar Astin is meleg :S

2013. aug. 23. 00:05
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Én egyből meglátom, hogy ki a meleg, de a leszbiket is megérzem :D

17F

2013. aug. 23. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
a kedvenc szineszem meleg (John Barrowman), nagyon jol nez ki, de nem azert a kedvencem, mert jol nez ki, hanem mert jo eloado .... es a szexualis preferenciajatol fuggetlenul eszembe nem jut eselyeket latolgatni valakirol, akit nem is ismerek...persze nyalat csorgatni meg akkor is lehet, ha nem is ismered az illetot, de ettol meg eselyed nincs
2013. aug. 23. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Digo, szerintem nagyobb az eselyed;)
2013. aug. 23. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Az zenészeket a zenéjükért, az énekeseket a hangjukért, előadásmódjukért, a színészeket a színészi játékukért szeretem, a magánéletük, a szexuális orientációjukat is beleértve baromira nem érdekel.
2013. aug. 23. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim válasza:
Inkább legyen meleg, de tehetséges abban, amit csinál, mint ezek a felfuttatott senkiházi díszb*zik.
2013. aug. 24. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
egyetértek az utolsó előttivel. a zenei,színészi, stb tudása miatt szeretem, azt meg marhára nem befolyásolja a szexuális orientációja.
2013. szept. 23. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim válasza:
Nem rég jártam így én is.... azóta is ugyanúgy szeretem :)
2014. jan. 25. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:

Hol olvastad Olly Mursról, hogy meleg? Pletyka vagy ő nyilatkozta? Én csak akkor hiszem el, hogy meleg ha majd hivatalosan coming outol. Addig pletyka. Engem is már boronáltak össze csajjal...

20/m/f

2014. jan. 26. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Aca, tudod hogy van ez...hülye fejekben él a kép, hogy minden meleg pasi nőies és minden leszbikus nő férfias , a biszexek meg nem tudják eldönteni, mit akarnak...aztán elindul a pletyka mert a pasin van egy kis smink...


[link]

2014. jan. 26. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!