Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti már éreztetek úgy, mint...

Ti már éreztetek úgy, mint hogyha hiányozna valami, de nem tudtok rájönni mi, miután megnéztétek egy kedvenc sorozatotokból sok részt rövid idő alatt?

Figyelt kérdés
Megnéztem egy 4 évadból álló sorozatot 1 hét alatt, és mikor vége lett az utolsó résznek is, úgy éreztem, mintha valami hiányozna, de nem tudom mi. Volt már olyan, hogy egy film után is éreztem így. Miért van ez? Veletek is megtörtént már?

2013. aug. 11. 22:53
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, szerintem ez sorozatoknál könnyen előfordulhat, pláne ha az emberek évek óta követik az adott szériát, aztán egyszer csak vége lesz, azok után, hogy évekig meg volt az az 1 órás program x napon, megkedveltük a karaktereket, stb.
2013. aug. 11. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Persze hogy éreztem már:)Mivel elégé szeretem a sorozatokat: Szulejmán,Barátok közt stb...Ezért még sokat fogom érezni :D
2013. aug. 11. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mind contoll hardcore?:D
2013. aug. 12. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

jah.

a bsg sorozat vége után kajak ezt éreztem.

2013. aug. 12. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
94%
Azért, mert magad is a sorozat részesévé válasz, olyan mindtha egy kicsit egy másik életben élnél, majd hirtlen ezt az új és igazlmas életet elveszik tőled. Ez egy minigyász.
2013. aug. 12. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
aha :/ én régen a Már megint Malcolm-ot néztem gépen és amikor az utolsó részt is megnéztem, olyan üresnek éreztem magam..
2013. dec. 23. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
igen éreztem... és szörnyű olyan unalmas és üres lett minden :/
2014. máj. 18. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!