Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti mit tennétek, ha valaki...

Ti mit tennétek, ha valaki öngyilkos akar lenni miattatok?

Figyelt kérdés

15 éves fiú vagyok.

Van egy fiú ismerősöm.

Korábban barátkoztunk, nem voltunk a legnagyobb haverok, de jóban voltunk.

Egy nap a fiú facebookon azt írta nekem, hogy ő biszex, és hogy teljes mértékben belém van zúgva.

Én azt mondtam neki, hogy titokban tartom, de...

Elkezdtem híresztelni a barátai között, hogy ő b*zi, és hogy szerelmes levelet írt nekem.

Ezt sokáig csináltam, és egy nap a fiú visszahallotta.

Számonkérte rajtam, de a szemében iszonyatos nagy fájdalom ült, láttam rajta.

Én a képébe röhögtem.

Ezek után nyílvánosan megaláztam többször is, majdnem meg is vertem, pedig ő nem provokált, csak a tudat, hogy belém van zúgva.

A fiú teljesen megváltozott.

Nem mosolygott soha, egyedül üldögélt magába fordulva minden nap, egyszer sírni is láttam.

Én folytattam a megalázását, úgy éreztem, hogy legyőztem őt, eltapostam, és ez örömmel töltött el.

Egy nap rámírt, hogy miért tettem ezeket, de én azt mondtam, hogy jobban jár, ha leszáll rólam, mert ha kell, meg is ölöm őt.

Persze ezt nem gondoltam komolyan.

Ő egy olyannal válaszolt, hogy lehet, hogy nem lesz időm megölni őt, mert egy másik ember keze által hamarabb meghal.

És itt önmagára célzott.

Egy idő után hosszú karcolásokat, vágásokat láttam a karján, és mikor láttam némikor az állomáson, túlságosan is elmerengve bámulta a síneket, és engem.

Én lesz*rtam őt, azóta alig hallottam róla, de aggódom érte.

Ha megöli magát, akkor az miattam lesz.

Mit tegyek?


2013. aug. 23. 19:09
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Elég szemét lehettél/lehetsz.
2013. aug. 23. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
Megmondhattad volna szebben is, vagy cselekedhettél volna máshogy is, kérj tőle bocsánatot, lekell róla beszélned!!!
2013. aug. 23. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
Megérdemled hogy ezen gondolkodj hamár ekkora kis p*cs voltál!
2013. aug. 23. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:

Velem is ugyan ez történt, de én lány vagyok. Bár én nem aláztam meg őt, csak jelentősen romlott a viszonyunk. Ja meg nem is terjesztettem így.

Túllépett rajta, rájött,hogy hülye és barátok vagyunk azóta

2013. aug. 23. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%
Elég nagy getzy vagy már bocs...
2013. aug. 23. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 Aspartia ***** válasza:
100%

"Én folytattam a megalázását, úgy éreztem, hogy legyőztem őt, eltapostam, és ez örömmel töltött el."


Köszönöm szépen ezt a történetet.

Most már tudom, hogy mit éreznek/gondolnak az olyan emberek, mint te, meg egy-két exem, meg még pár ember az életemből.

Számomra ugyan ez felfoghatatlan, hogy miért jó az ha valakit megaláznak, és miért élvezetes látni a fájdalmát, és mindezt úgy leírni, mintha a paprikás csirke receptjét vetnéd papírra. Nem is állítom, hogy értem, miért teszitek, de legalább tudom, hogy ti így működtök, és ezen nincs értelme agyalni.


Egyébként meg csak gratulálni tudok. Egyedül azt a szerencsétlen srácot sajnálom, hogy egy ilyen féreg miatt dobja/dobta el az életét mint te.

2013. aug. 23. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%

Ugye ez csak kamu?

Amúgy én ezt hívom elemi gonoszságnak, ami a legrosszabb dolog a világon.

Valaki szükségből lop, vagy bosszúból gyilkos, vagy szexuális vágyból erőszakol.

De te csak azért bántod és alázod meg szerencsétlent, mert jól érzed magad tőle. Ez az alja mindennek.

2013. aug. 23. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez kamu.. Egy unatkozó kölyök aki írt valami kis történetet, és várja hogy mennyi ember veszi be.. Szar sztori, messze áll a valóságtól..

Tudod a valóságban nem így viselkedik valaki..

Ha meg igen, akkor a sok bunkósság után fel sem túnne neki olyan hogy vagdossa magát vagy a síneket bámulja, ugyanis messze lesz*rná.... és magasról tenne hogy kinyíj-e magát vagy sem.. Nem aggódna mert ha létezne ilyen kretén az nem foglalkozna más érzelmeivel..

Azért egy kérdés foglalkoztat engem.. Nem unjátok még ez a sok kamu kérdéseket???

2013. aug. 23. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:

Nem kamutörténet.

Bárcsak az lenne, akkor nem kéne aggódnom, hogy egy ember talán épp ebben a percben dobja el az életét..miattam..

2013. aug. 23. 20:01
 10/25 anonim válasza:
100%
ez annyira érzéstelenül van leírva, hogy nehéz elhinni.ha mégis ekkora szadista állat voltál, legyen benned annyi,hogy bocsánatot kérsz.
2013. aug. 23. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!