Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Apám öngyilkos akar lenni mit...

Apám öngyilkos akar lenni mit tegyek?

Figyelt kérdés
KÉRLEK SEGÍTSETEK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2013. jún. 29. 21:35
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha ez komoly kérdés, akkor hívd fel a rendőrséget.
2013. jún. 29. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Úristen! De miért? Mi történt?
2013. jún. 29. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ne engedd, ne ide írogass ha nem kamu. Amig ide kiírod addig egy ember simán megtudja magát ölni ha tényleg akarja.
2013. jún. 29. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
a könyvélő többmilliós készlet.... ennyit hallottam mert nem hallottam mit beszél
2013. jún. 29. 22:25
 5/9 anonim ***** válasza:
Most mi van????? Írj már érthetően és világosan.
2013. jún. 30. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 ZETAS ***** válasza:

Pszichiáterek foglalkoznak ilyennel. De ehhez valahogy rá kell venned, hogy elmenjen egyhez.

Annyit te is tehetsz, hogy Xanaxot teszel a kávéjába és legalább lenyugszik. Utána beszélsz vele.

2013. jún. 30. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

És ezt miért a rendőrségi rovatba teszed fel?

Az egészség rovatba kellett volna,na mindegy.


Pszichiáterrel kell beszélni,hogy mikor tudja fogadni és aztán rá kell venned apudat,hogy menjen el,utána ők kezdenek egy terápiát vele ,gyógyszert kell szednie,járni a terápiákra és remélhetőleg minden jó lesz.

2013. jún. 30. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 ZETAS ***** válasza:

#7-es

Öngyilkossági gondolatok esetén, a területileg illetékes, sőt akár a magán praxissal rendelkező pszichiáter AZONNAL köteles ellátást biztosítani.

2013. jún. 30. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Nekem is öngyilkos akar lenni...Beszélj vele...Ülj le vele és mond neki hogy:Apa aki öngyilkos akar leni az csak elfut a problémái elől...Én nagyon szeretlek de ha öngyilkos leszel én debresziós leszek...Mondj neki ilyeneket hogy most ez nem megoldás..Te szereted őt...;)
2013. júl. 21. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!