Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Lányként mennyi pénzért...

Lányként mennyi pénzért feküdnétek le egy idegennel? (ha párkapcsolatban vagytok, ha nem? )

Figyelt kérdés
Ha nincs kockázata, hogy elkaptok valamit, nem estek teherbe, és tényleg leszámolja az este után a pénzt. Ez pusztán elméleti kérdés, szeretném tudni egy ilyen témához ki hogy viszonyul.
2013. aug. 23. 22:56
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha tetszik a pasi nem kell a pénze mindketten jol érezzük magunkat.

Ha meg nem tetszik, nincs az a pénz!

2013. aug. 23. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
én nem feküdnék le valakivel érzelmi alap nélkül. szerintem ez is fontos...
2013. aug. 23. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
70%
ha szimpi, akkor jöhet. ha nem akkor 100ezer alatt nem igen
2013. aug. 23. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
54%

Ha a feje normálisan néz ki, test nem számít, akkor úgy 500 ezerért már igen.

Ha az arca ellenszenves, akkor nemigen, akármennyit is ígér.


Ha komoly párkapcsolatban élnék, akkor csak nagyon magas összegért tenném meg, és persze úgy, hogy nem derül ki.

Mondjuk kb. 2 millióért.

2013. aug. 23. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 piriiiiii ***** válasza:
100%

Mi az, hogy pénz?! Mégis mi az, hogy ennyire befolyásoljon mindenkit?! Érzelemmanipuláló semmi.

Nem feküdnék le senkivel pénzért. Ha tudom, hogy pénzt fog adni értem, ÉRTEM, miután velem volt és érzett engem, akkor a világért sem, akármilyen kedvesen és szépen is néz rám.

Ezek a dolgok pénzzel nem mérhetőek.

Az emberek baromira el vannak tévedve.

2013. aug. 23. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Milyen erdekes, hogy kinek mennyit er meg ez, persze ez attol is fugg, hogy ki hol lakik.

En kulfoldon elek, itt masok az eletkorulmenyek es az eletszinvonal is (hala Istennek) messze magasabb mint Magyarorszagon, igy a penz amiert en egy idegennel lefekudnek, az atszamolva 4 millio forint felett kezdodik.

Ha otthon elnek, minimalberbol tartanam el magam, akkor valoszinu en is elmennek (egy jokepu) idegennel felmillio Ft-ert.

2013. aug. 24. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én is külföldön élek, bár nem keresek valami jól, de azért havi szinten min. 100 ezret félre tudok tenni.

Mégis bevállalnám már fél millától.

2013. aug. 24. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!