Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Akik párkapcsolatban élnek!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik párkapcsolatban élnek! Ti hogy viszonyultok az első szerelmetekhez?

Figyelt kérdés
Gondoltok még rá? Milyen érzésekkel? Mikor ért véget? És mennyi ideig tartott?

2013. aug. 21. 20:27
 1/8 Pendulum92 ***** válasza:
Nekem ezelőtt elég felejthető "szerelmeim" voltak, inkább egy halvány emlékképek.
2013. aug. 21. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Leszarom. Szerintem mát az utcán se ismerném meg olyan régen volt.
2013. aug. 21. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mivel jelenleg is az első szerelmemmel vagyok együtt immár több, mint 4 éve így egész jól :D
2013. aug. 21. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Persze hogy gondolok rá, még együtt vagyok vele :D Bár igaz, hogy még csak 6 hónapja tart, de mindennél fontosabb számomra

17/f

2013. aug. 21. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ha nem a gyerekszerelmemre gondolok, a legutóbbi, aminek 3 éve lett vége; örülök neki. Utólag nagyon örülök neki, hogy vége lett, nem szívesen gondolok rá, sok olyan dolgot elnéztem szerelmesként, amit nem kellett volna. Mára teljesen megszakítottam vele a kapcsolatot, és inkább csak a fájdalom jut róla eszembe, amit okozott, nem a szép emlékek.

22L

2013. aug. 21. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
másfél évig jártunk. örülök hogy vége lett, nagyon kihasznált 2-szer megcsalt(nem tudtam elhagyni). 10 éves voltam.
2013. aug. 21. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Régi, jó ismerősként gondolok rá és így is érzek iránta, nagyritkán beszélünk neten olyan "hogy vagy, mi újság", vagy "boldog ilyen-olyan ünnepet" szinten.

Két évig tartott, szó szerint az a "halálos" és mindent elsöprő szerelem volt, de nem tudtunk együtt élni, nagyon nem illettünk össze. Bár még javában szerelmesek voltunk, mégis szakítottunk.

Egy hónap múlva már azzal randiztam, aki ma a férjem. Akkor még csak alkalmi, érzelmek nélküli kapcsolatnak kapcsolatnak indult, egymást vigasztaltuk kicsit (neki is akkor ért véget egy kapcsolata), nem gondoltuk, hogy egymásba szeretünk.

Már tudom, hogy ez volt a legszerencsésebb fordulat az életemben. A volt párom iránt már csak baráti érzéseket táplálok.

2013. aug. 21. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem gondolok rá szinte soha, semlegesek az érzéseim, 2 évig voltunk együtt és 18 voltam amikor vége lett.
2013. aug. 21. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!