Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ismeri valaki ezt a 21 éves...

Ismeri valaki ezt a 21 éves Debreceni lányt?

Figyelt kérdés
Kb 3 hónapja egy ismerkedős oldalon kezdtem el beszélgetni egy 21 éves, debreceni lánnyal. Bíró Zsanett a neve, fodrászként dolgozik. A kérdésem, hogy bárki (elsősorban debreceniek) ismeri-e, tudja-e bármilyen elérhetőségét? Ez alatt a 3 hónap alatt nagyon egy hullámhosszra kerültünk, megkedveltük egymást, már amennyire megkedvelheti egymást 2 ember úgy, hogy "csak" képeket láttak egymásról. Sokáig terveztük a személyes találkozót, de Ő mindig attól tartott, hogy a távolság miatt nem fog működni a kapcsolat (én Pest megyei vagyok), ezért sokáig csak húzódott a találkozó, mindig kikészült amikor erről kezdtünk el beszélni, mert Ő is nagyon szeretné, de nem akarna később még nagyobbat csalódni, ha tényleg nem működne így a kapcsolat. Nagyjából egy hónapja, egyik napról a másikra, szó nélkül törölte magát az oldalról, az e-mail címe sem él már, telefonszámot eddig sem kaptam tőle, mert addig nem akart beszélni és "előrelépni" a "kapcsolatban" amíg nem döntünk úgy, hogy belevágunk, így sajnos semmilyen elérhetősége nincs meg. Én sajnos azóta sem tudok túllépni azon, hogy mindketten nagyon szeretnénk már élőben is látni a másikat, és egy olyan dolog miatt nem jön ez össze, mint a távolság. Egyértelmű, hogy ez óriási hátrány, de én neki elmondtam, hogy ha pár hónap után is ugyanez lenne a véleményünk egymásról, akkor én hajlandó lennék Pestről munkahelyet, családot hátrahagyva Debrecenbe költözni hozzá, hogy boldogan együtt lehessünk. Ehhez már "csak" az kell, hogy valahogy el tudjam érni és meggyőzni, hogy legalább az esélyt adjuk meg magunknak, veszteni valónk nincsen, maximum ugyanott fogunk tartani ahol most, de legalább tettünk érte és megpróbáltuk, és nem lenne bennem (bennünk) ez a kegyetlen rossz hiányérzet. Elnézést amiért ilyen hosszú lett, de így teljes a kép. Bármilyen segítséget/információt nagyon megköszönök. 25/F

#fodrász #debreceni lány
2013. aug. 28. 20:08
 1/1 anonim válasza:
Biztos adócsaló/maffiás volt,de szorult körülötte a hurok és inkább új lapot kezdett más néven.Valamelyik Dél-Amerika ország tengerpartján negtalálod amint kókusz héjből issza mojito-t
2013. aug. 28. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!