Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ismeri valaki a debreceni...

Ismeri valaki a debreceni klinikán Dr. Póka Róbertet vagy Dr. Czifra Imrét? Szült már valaki náluk? Mik a tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2013. júl. 16. 16:07
 1/6 anonim ***** válasza:

Én nem szültem ugyan egyiknél sem,csak egy vizsgálatsorozat alkalmával találkoztam velük.Dr.Póka Róbert lekezelően,flegmán beszélt velem,a vizsgálatról ne is beszéljek:(

Ugyanúgy előttem volt egy sorstársam,szegény sántítva jött ki,olyan szépen megvizsgálta.Mondanom sem kell remegve léptem be,egyből leracsított,hogy deréktól lefelé levetkeznék végre??No comment!

Műtétem után Dr.Czifra Imre jött vizitelni(ő volt az anesztes)nagyon jó kedélyű,vidám,vicces doki,abszolút jópofa,sokat viccelődött mindenkivel akik az intenzíven feküdtek velem.

Szóval nálam ő a nyerő!!

2013. júl. 16. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Dr. Czifra Imréről, én is csak hallottam ugyanis két barátnőm szült nála, és csak annyit tudok mondani, hogy iszonyatosan alapos!! Néha már túlon túl is! :) De inkább mint hogy hanyag legyen!
2013. júl. 18. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

míg a szülőszobán voltam ő is ott volt,

legalább 6 kismama várt rá vizsgálatra,egynek meg is indította a szülést mert zavaros volt a vize(én is épp vártam a szülésre,pont CTG-re voltam kötve.)

érdekes hamarébb is meglett a babája mint nekem,nem volt

4 óra hossza az tuti..

mellesleg nekem ő kötötte be az EDÁT,pontosabban a tanulói egyáltalán nem voltam ráhangolva hogy fél órát kellett görnyednem míg rajtam tanultak...azt mondják ő az epidurális beadásában nagyon profi,hát nekem nem úgy tünt de mondom a tanulók adták be nekem,ő csak asszisztált.

egyébként kedves volt nagyon,poénkodott is mikor kérdeztem fog-e fájni a beadás,azt mondta: NEKI NEM :) .

2013. júl. 18. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
En dr.Czifraval szultem mindket babamat.Az elsot 3,5 a masodikat 2,5 ora alatt.A terhessegemet nagyon gondosan vegig kiserte,nagyon jo orvos,velem nagyon tirodott,de gondolom masokkal is.Az edat is o adta be profi modon.Csak ajanlani tudom!
2014. júl. 31. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Nife válasza:

Én csak ajánlani tudom Dr. Póka Róbertet!

Szakmailag profi, emberileg kiváló! 😊

2016. márc. 7. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Nem ajánlom, mogorva és durván vizsgál, flema is, nagyképű, azt hiszi h ő az atyaúristen, régebben emberségesebb volt de amióta prof no comment. Nem ajànlom senkinek, műtétre hajt... Futószalagon dolgozik...egy nő egyenlő munkaeszköz.
2019. jún. 4. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!