Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Pécsiek, Szekszárdiak van...

Pécsiek, Szekszárdiak van olyan közületek, aki ismerte a Bándy Katát? Annyira megérintettek a vele történtek.

Figyelt kérdés
Részvétem a barátoknak,családnak!
2013. aug. 29. 17:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Bocs hogy írok, nem ismertem.De facebookon elég sok csoportot követtem akik az üggyel foglalkoztak.A barátai szinte sehol nem szólaltak meg.ha mégis akkor 1-2 mondat után kiléptek, tiltották a csoportot, magyarán felszívódtak, nem lehetett kommunikálni velük.
2013. aug. 29. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
egyetértek
2013. aug. 30. 09:11
 3/4 anonim ***** válasza:

Lehetséges, hogy jövőre én is Pécsett tanulok tovább. Tökéletesen megértem a családot, a barátokat, hogy nem nyilatkoztak nagyon az ügyben, a helyükben én is ezt tettem volna. Bár az undorító balliberális média előszeretettel szajkózta Bándy Kata édesanyjának kérését, evvel viszont nem lehet egyetérteni.


Bár az az undorító féreg személyes tragédiát "csak" egy családnak és egy aránylag szűkebb baráti, ismerősi körnek okozott, emellett viszont ez az aberrált, mocskos torzszülött és a hozzá hasonló rémek az egész ország békéjét és biztonságát veszélyeztette/veszélyeztetik, mindannyiunkat megfélemlített/megfélemlítik, mindenkit, aki békében akarja élni az életét, valamennyi derék és jóindulatú ember veszélyben volt miatta/ veszélyben van az ilyen véglények miatt, így az ilyen férgek MINDEN TISZTESSÉGES ÉS BECSÜLETES EMBERNEK AZ ELSŐ SZÁMÚ KÖZELLENSÉGEI. HÁLA A "KIVÁLÓ" KÖZBIZTONSÁGNAK, FÉLHETÜNK IS, ÉS FÉLTHETÜNK MÁSOKAT IS. Aligha hiszem, hogy az a mocskos féreg bármely más fiatal nővel kíméletesebb lett volna, hisz Bándy Katával is csak úgy random futott össze. Bele se merek gondolni, hogy Bándy Kata helyett akár valamelyik Pécsett tanuló lány ismerősömbe is beleköthetett volna akkor ez az ürülék, ha a véletlen úgy hozza. Mert simán alakulhatott volna úgy is, ha a véletleneknek egy kicsit másképp játszanak össze. Ők sem voltak biztonságban akkor, és senki, míg ez a torzszülött ott garázdálkodott.


TEHÁT AZ EGÉSZ ÜGY MÁR RÉG NEM CSAK BÁNDY KATÁRÓL SZÓLT/SZÓL, HANEM MINDANNYIUNKRÓL, AKIK BÉKÉBEN, BIZTONSÁGBAN SZERETNÉNK ÉLNI.


Viszont a barátokat, közeli ismerősöket tökéletesen megértem, hogy nem akartak / akarnak azokban a hányingerkeltő, szenzációhajhász ballib szennylapokban és az alacsony nívójú, kamuval, manipulálási szándékkal teli ballib médiában szerepelni, ilyenbe én sem egyeztem volna bele soha.

2014. nov. 29. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A gyilkosról pedig csak annyit, hogy igaza van a

cigányvajdának: az egész családját büntetni kéne - bár én valahol szánom is a prosti barátnőjét, a pulyáját meg a majomfejű anyját. Ja, amúgy szerintem kevesen tudják, hogy A PULYÁJA, A KIS LACIKA AZÉRT ANNYIRA LELKI SÉRÜLT, MERT KORÁBBAN ŐT IS TÖBBSZÖR MEGERŐSZAKOLTA A "KEDVES" APUKA. "Megbotozta" párszor azt a szerencsétlen, valószínűleg amúgy is sutának és ütődöttnek született gyereket. El is vették őt a vén majomfejű nagyanyától - akitől jót szintén semmit sem tanult - és bízták rá az állítólagos anyjára, akinek az a szándéka, hogy a lehetőségeihez képest megpróbálja emberségre nevelni. Reméljük, talán lesz is belőle valami, bár sajnos a vér nem válik vízzé. A gyerek sajnos már AZ APJA ÁLTAL SZEXUÁLISAN ZAKLATOTT, és "bizonyos" géneket is örökölhetett... Sőt a péntek cigánytól még az is kitelik, hogy a gyerek nem is a prosti barátnőjétől van, hanem a saját anyját csinálta fel, és tőle született a pulya, aki így a kis lacikának az anyja és a nagyanyja is egyben.. a hozzá hasonlóktól - akiknek a körében egyenesen sikk a vérfertőzés és a beltenyészet - már ez sem lenne különösebben meglepő. Ezért lenne az a becsületes álláspont, ha a péntek cigány anyja is lakolna, illetve ha a tróger fia sem egy börtönnek csúfolt luxusszanatóriumban lenne ajnározva és hizlalva az adófizetők pénzén, hanem mondjuk egy sóbányában végezne a kimúlása napjáig kemény fizikai munkát, száraz kenyéren élve és korbács által folyamatosan fingatva.

2014. nov. 29. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!