Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit szólnátok ehhez? Történt...

Mit szólnátok ehhez? Történt már veletek ilyen?

Figyelt kérdés

Ti vagytok valamelyik szülő, mondjuk az anya. Van egy 22 éves lányotok, aki már 4 és fél éve jár a barátjával, aki 25 éves. A kapcsolatuk állapotával nagyjából képben vagytok - pl. mikor vesztek össze, satöbbi.


Egy nap kapnátok üzenetet egy számotokra teljesen vadidegen embertől, aki azt állítja, hogy a lányotokat vele csalta a barátja (a lánynak azt mondta a fiú, hogy szakít a ti lányotokkal, de persze esze ágában sem volt), és hiába írta meg ezt neki, hogy figyelmeztesse, hogy a szemébe hazudnak, és bocsánatot kérjen a lányotoktól, a fiú törölte a levelet, mielőtt a lányotok megtudott volna bármit is.


Az ismeretlen leírja, hogy ő is csak utólag tudta meg, hogy a fiú a lányotokat már azóta csalja, hogy elkezdtek járni, és hogy folyamatosan megadja másoknak a saját számát és más lányokkal randizik. Az ismeretlennek minden beszélgetés megvan, amit a fiúval folytatott.


Ti természetesen ismeritek a fiút személyesen, kedves, jóra való srácnak mutatkozott be nektek. A levél tele van konkrét, a fiú szájából elhangzott, nem hízelgő dolgokkal, és dátum szerint minden randi.


Kinek hinnétek? A lányotok barátjának, vagy az idegennek? Megkeresnétek a fiút, és mondjuk beszélnétek vele, kérdőre vonnátok, vagy először megmutatnátok az üzenetet a lányotoknak?



2013. aug. 29. 19:21
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha az ismeretlen tényekkel, meghamisíthatatlan tényekkel alá tudja támasztani a mondandója igazságát, csak akkor szólnék a lényomnak.


Bár őszintén szólva ezt a részt nem tudom elképzelni, hogy hogy lehetséges:


"Egy nap kapnátok üzenetet egy számotokra teljesen vadidegen embertől, aki azt állítja, hogy a lányotokat vele csalta a barátja (a lánynak azt mondta a fiú, hogy szakít a ti lányotokkal, de persze esze ágában sem volt), és hiába írta meg ezt neki, hogy figyelmeztesse, hogy a szemébe hazudnak, és bocsánatot kérjen a lányotoktól, a fiú törölte a levelet, mielőtt a lányotok megtudott volna bármit is. " szóval az idegen írt a lányomnak, hogy mi történik, de ezt a barátja kitörölte, még mielőtt a lányom láthatta volna? Ez eléggé sántít szerintem, de csak emiatt még nem vetném el azt a lehetőséget, hogy az idegennek van igaza.

Szóval ha nincs megcáfolhatatlan bizonyítéka az idegennek és nem is tud szerezni, akkor nem hinnék neki.

2013. aug. 29. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A fiú közös ismerősüknek mondta el, hogy belépett a lányotok profiljába, és kitörölte az üzenetet. Ezt is megírja nektek a lány az üzenetben, innen tudjátok meg.
2013. aug. 29. 19:52
 3/5 A kérdező kommentje:
A fiú nem egy nagy lángész egyébként, mert többször is büszkén elmondta, hogy ő sose bukik le, és amiről a barátnője nem tud, az neki nem fáj.
2013. aug. 29. 19:54
 4/5 anonim ***** válasza:
Bírom az ilyen "jóindulatú" figyelmeztetőket. Maradj szépen a fenekeden és ne írogass a szeretőd, vagy az expasid anyósjelöltjének. Eszembe sem lenne a lányom és a veje, kapcsolatát ilyenekkel mérgezni, bármi van velük, azt majd ők ketten megoldják, én az ismeretlent elküldeném a halál farkára, a leveleivel együtt.
2013. aug. 29. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

A lány unokatestvére vagyok. Én is azt mondtam neki, hogy szerintem hagyja a fenébe. Azért írtam ki ide a kérdést, hogy megmutassam neki a válaszokat.


A srácról meg annyit, hogy tényleg megérdemelné, hogy bebukjon, mert egy kétszínű hazug köcsög, utólag tudtam meg róla egy csomó kínos dolgot, mert utána kérdeztem.


Nem az én unokatestvéremet kell szidni, mert akit itt kihasználtak, az ő, és most teljesen jogosan dühös. Te hogy éreznéd magad, ha hitegetnének azzal, hogy szakítanak, aztán egyik napról a másikra nem tudod elérni a pasit/csajt, és kapsz egy sms-t?

Ez a tetű arra nem volt képes, hogy a szemébe megmondja, hogy nem akar tovább tőle semmit, és most hazudozik róla össze-vissza.

2013. aug. 29. 22:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!