Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Yogázni szeretnék! Kezdő...

Yogázni szeretnék! Kezdő vagyok így nem vagyok még tisztában, a mozdulatokkal. Hol tudok ilyesmit nézni online?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretnék régebb óta itthon yogázni. Arra lennék kíváncsi,hogy milyen oldalak vannak ezzel kapcsolatban, nagyon szépen megköszönném, ha hasznos válaszokat és infókat kapnék ez ügyben ! Válaszotokat nagyon szépen köszömöm!:)

2013. aug. 31. 00:45
 1/3 anonim válasza:

Szia, én nem yogazok de szerintem youtubeon sok videót találhatsz Yoga for beginners / Yoga Exercises / hasonló kulcsszavakkal :D

Remélem segítettem

2013. aug. 31. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

ezzel kezdhetsz mondjuk

[link]

elég sok helyen árulják kb 1000ft-ért.

a legalapabb pózok ászanák vannak benne,magyar nyelvű és kiemelten foglalkoznak benne a légzéssel,végig a videó alatt.


ez a videó meg szintén kezdő videó,de jobban megemeli a pulzust,ezért állóképességileg jobban igénybe vehet-

http://www.youtube.com/watch?v=q5nyrD4eM64

2013. aug. 31. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat, mindenképp megnézem!!:)
2013. aug. 31. 09:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!