Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Egy elég érdekes kérdésem/kéré...

Egy elég érdekes kérdésem/kérésem van. Szóval van egy 694 fő lakosú falu Szlovákiában (Martos/Martovce). Egy csajt szeretnék valahogy megtalálni online, de nem tudom a nevét, viszont képről felismerném. Van erre valami lehetőség?

Figyelt kérdés
2013. júl. 22. 00:11
 1/9 intrepid ***** válasza:
Csak egy ötlet: itt a nyári szünet, utazz oda, menj be a kocsmába, presszóba, szólítsál meg embereket, kérdezősködj. Ilyen helyen könnyebben segítenek az emberek. Még szállást is tudsz szerezni, ha szerencséd van. Vagy pénzért, de lehet ingyen is kapsz helyet 2 - 3 éjszakára. Sok sikert.
2013. júl. 22. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Itt van tőlem néhány KM-re szóval ez nem gond.

Csak tudod ezt így nehéz...


De azért köszi a jótanácsot :)

2013. júl. 22. 00:27
 3/9 anonim ***** válasza:

Ha ennyire közel van hozzád a helyiség. Be mész az iskolába ahova járt és megkeresed az iskolai tabló képen a fényképét és máris tudni fogod a nevét. onnantól kezdve név szerint keresed és érdeklődsz a faluban iránta.

Na ehhez mit szólsz?

2013. júl. 22. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
FB-n keress rá a településre, valószínűleg ottani lakost is fog kiadni. Az ismerősei közt kezdj el keresgélni, majd azok ismerősei közt is, főleg korabelieket nézz, hátha így ráakadsz. Ha nem, akkor utazz oda. De egy próbát megér szerintem a Facebook is, ma már mindenkinek van szinte.
2013. júl. 22. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Az a gond, hogy nem tudom hova járt :/

A facebookos ötlet jónak tünik, köszi, bár ezt már próbáltam tegnap este elég kevés sikerrel. Próbálok szerezni róla egy képet a fesztivál fotósától, gondoljátok ha lesz képem egyszerübb lesz?

2013. júl. 22. 09:01
 6/9 anonim ***** válasza:
Esetleg annyiban, hogy azt tudod mutogatni az embereknek.
2013. júl. 22. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Megtaláltuk !!! :)

Sikerült leszólítanunk egy óvónőt aki ismer mindenkit a faluban :)


Köszi az eddigi válaszokért!

2013. júl. 23. 08:41
 8/9 anonim ***** válasza:
Örülök! És amúgy miért kerested? :)
2013. júl. 23. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Beszéltünk pár szót egy fesztiválon, és úgy éreztem, szeretném jobban megismerni :)
2013. júl. 24. 00:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!